Paris Hilton'dan bebeğine yapılan yorumlara sert yanıt: Bu dünyada bazı hasta insanlar var!

Magazin Haberleri
Paris Hilton'dan bebeğine yapılan yorumlara sert yanıt: Bu dünyada bazı hasta insanlar var!

Dünyaca ünlü sosyetik isim Paris Hilton, taşıyıcı anneden dünyaya gelen bebeği Phoenix'in görünümüyle ilgili yapılan acımasız yorumlara sert yanıt verdi. Hilton, "Bu dünyada bazı hasta insanlar var" dedi.

Paris Hilton, 10 ay önce taşıyıcı anneden dünyaya gelen oğlunun fotoğraflarını sık sık sosyal medyada paylaşıyor. 42 yaşındaki iş kadını, DJ ve şarkıcı Hilton; eşi Carter Reum ile 16 Ocak'ta kavuştukları oğulları Phoenix Barron'un son fotoğraflarına gelen yorumlara yanıt verdi.

Hilton geçen hafta, kucağında oturan oğluyla çektirdiği fotoğrafları, "Benim sevgili meleğim Phoenix'in New York'a ilk gelişi" notuyla paylaşmıştı.

Paris Hilton'dan bebeğine yapılan yorumlara sert yanıt: Bu dünyada bazı hasta insanlar var! - Resim : 1

Bebeğinin fotoğraflarının altına, kafasının çok büyük görünmesiyle ilgili acımasız yorumlar yazan bazı takipçileri, Hilton'un oğlunun bir hastalığı olduğunu ima ederek, neden onu doktora götürmediğini sordu.

Hilton, oğlunun bir hastalıktan dolayı kafasının büyük olduğu şeklinde yapılan yorumlara, "Bu dünyada bazı hasta insanlar var. Meleğimin sağlığı mükemmel. Evet, tabii ki doktora götürüyorum, onun sadece beyni büyük" şeklinde yanıt verdi.

Carter Reum ile 2021'in sonunda evlenen Hilton, bebeğini taşıyıcı anne aracılığıyla dünyaya getirmeyi tercih etti.

Paris Hilton'dan bebeğine yapılan yorumlara sert yanıt: Bu dünyada bazı hasta insanlar var! - Resim : 2

"PHOENIX DAİMA BENİM ÖNCELİĞİM"

People dergisine röportaj veren Hilton, "Phoenix daima benim ilk önceliğim ve sayesinde hayır demeyi öğrendim" ifadesini kullanmıştı. "Sürekli bazı şeylere hayır diyorum çünkü onunla mümkün olduğu kadar çok zaman geçirmek istiyorum" diyen Hilton, "Onun hayatındaki özel anların hiçbirini ve hiçbir dönüm noktasını kaçırmak istemiyorum" şeklinde konuşmuştu.

Paris Hilton'dan bebeğine yapılan yorumlara sert yanıt: Bu dünyada bazı hasta insanlar var! - Resim : 3

X, PARİS HİLTON İŞ BİRLİĞİYLE CANLI ALIŞVERİŞİ TEST EDECEK

Elon Musk, sosyal medya platformu X’i eski adıyla Twitter’ı aynı zamanda alışveriş platformuna dönüştürmek için düğmeye bastı. Bu kapsamda Paris Hilton’la işbirliğine gidilerek kullanıcıların sosyal medya platformunda, canlı alışveriş yapabilmeleri test edilecek.

Şirketten yapılan duyuru “Hepiniz ile video, canlı video, canlı alışveriş ve hatta Spaces aracılığıyla bağlantı kurmanın yeni yollarını birlikte keşfedeceğiz. Ve daha yeni başlıyoruz." şeklinde oldu. Duyuruda, canlı yayın etkinliğinin ne zaman başlayacağı veya hangi ürünlerin satılacağı hakkında ayrıntılar belirtilmedi.

Kaynak: Haber Global TV

Paris Hilton taşıyıcı anne magazin haberleri