x

Haber Global

Özge Özpirinçci isyan etti: Bu sorulardan artık gına geldi

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, sevgilisi Burak Yamantürk'le el ele Bebek'te yürüyüş yaparken objektiflere takıldı.

14.01.2020 - 17:12

A -

A +

Özge Özpirinçci, sevgilisi Burak Yamantürk'le Bebek'te yürüyüş yaparken görüntülendi. Hürriyet'ten Umut Ünver'in haberine göre, Özpirinçci, "Yeni yılda evlenecek misiniz?" sorusuna, "Sağlıklı ve mutlu olalım yeter. Bu sorulardan artık gına geldi. İlerisi ne gösterir bilemeyiz, hayat bu. Olur ya da olmaz bir şey diyemiyorum" cevabını verdi.


EVİNİ ALAMAYINCA DAVA AÇTI

Özge Özpirinçci geçtiğimiz günlerde, gayrimenkul şirketiyle davalık oldu. Ev sahibi olmak isteyen oyuncu, kurumsal bir gayrimenkul şirketin yeni projesinden ev almak istedi.

2 YIL GECİKTİ

2015 yılında Kozapark Akkoza'nın projesinden ev almak için konut satım sözleşmesi imzalayan Özpirinçci, sözleşme karşılığı 302 bin TL ödedi. Ancak inşaat firması, 2017 yılı kasım sonunda teslim etmesi gereken evi bitiremedi. İki yıl boyunca yaptığı görüşmelerden sonuç alamayan oyuncu, sorunu yargıya taşıdı. 

DAVAYI KAZANIRSA 450 BİN TL ALACAK

Avukatı Nail Gönenli aracığıyla geçtiğimiz hafta Bakırköy Tüketici Mahkemesi'ne taşınmazı teslim edilmediğini belirterek, ödediği bedelin faiziyle iadesi için dava açtı. Mağdur olduğunu dile getiren Özpirinçci, eğer davayı kazanırsa faiziyle birlikte yaklaşık 450 bin TL alacak.  


Sıradaki Haber Yükleniyor