Ozan Güven savunması tepki çekmişti! Halit Ergenç özür diledi

Ozan Güven savunması tepki çekmişti! Halit Ergenç özür diledi

Halit Ergenç'in, sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı gerekçesiyle 13,5 yıl hapsi istenen rol arkadaşı Ozan Güven hakkında söylediği sözler tepki topladı. Ergenç, sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

Halit Ergenç, sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddiasıyla 21 Ocak 20212'de mahkemeye çıkacak olan rol arkadaşı ve yakın dostu Ozan Güven hakkında yaptığı açıklamalar tepki topladı.

Ergenç, "Ben Ozan’ı çok severim, çok uzun zamandır da tanırım. Adalet neyse yerini bulacak ama alnının akıyla çıkacak diye düşünüyorum. Çünkü öyle bir karaktere sahip olduğunu hiç şahit olmadım hayatım boyunca. Mutlaka orada bir şey olmuştur bunu da adalet çözecektir" dedi.

Ünlü oyuncunun bu sözleri tepki topladı ve sosyal medyada gündem oldu.

Ozan Güven savunması tepki çekmişti! Halit Ergenç özür diledi - Resim : 1

"KENDİMİ DOĞRU İFADE EDEMEDİM"

Ergenç gelen tepkiler sonrasında sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

"Yargı süreci devam eden ve beni çok üzen bir konuyla ilgili, sadece bir temenni niyetiyle yaptığım açıklama, kendimi doğru ifade edemememden dolayı maksadını çok aştı. Bundan dolayı çok üzgünüm.

Şiddetin hiçbir türünün yanında olmam mümkün değil. Bilhassa son derece hassas olduğum kadına şiddet konusunda mağdur olmuş ve bu konuda mücadele eden herkesi hayal kırıklığına uğrattığımı anlıyorum. Hak veriyorum ve özür diliyorum."

Kaynak: Haber Global

Halit Ergenç Ozan Güven