Oktay Kaynarca, 'Ben Bu Cihana Sığmazam' için dublör kullanmadan 30 metreden atladı

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizi Haberleri
Oktay Kaynarca, 'Ben Bu Cihana Sığmazam' için dublör kullanmadan 30 metreden atladı

Oktay Kaynarca'nın Cezayir karakterini canlandırdığı ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ dizisinde aksiyon dolu bir sahne çekildi. Senaryo gereği 30 metreden atlaması gereken Kaynarca, dublör kullanmadan viyadüğe çıkarak koruyucu halatla aşağı atladı.

Başrollerini Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban, Pelin Akil, Ali Seçkiner Alıcı, Engin Ballı, Ragıp Savaş ve Işıl Yücesoy'un paylaştığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi atv ekranlarının beğeniyle takip edilen yapımlarından. Her salı akşamı seyirciyle buluşan dizinin aksiyon sahnesi şaşkına çevirdi.

Oktay Kaynarca, 'Ben Bu Cihana Sığmazam' için dublör kullanmadan 30 metreden atladı - Resim : 1

DUBLÖR KULLANMADI, 30 METREDEN ATLADI

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, yapımcılığını Güzel Adamlar Medya'nın üstlendiği Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Oktay Kaynarca 30 metre yükseklikten atladı. 2 Mayıs'ta yayınlanacak olan 29. Bölüm çekimleri için kamera karşısına geçen Oktay Kaynarca, halatla bağlanarak kendisini boşluğa bıraktı. Dublör kullanmak istemeyen Kaynarca, cesaretiyle alkış topladı. Set kazalarına karşın önlemi sıkı tutan yapım ekibi, tedbir amaçlı ambulansı da hazır bekletti.

Oktay Kaynarca, 'Ben Bu Cihana Sığmazam' için dublör kullanmadan 30 metreden atladı - Resim : 2

 

Kaynak: Haber Global TV

Ben Bu Cihana Sığmazam dizi dizi haberleri Oktay Kaynarca dublör