Okan Bayülgen: Beni Cumhurbaşkanı'na şikayet ettiler

Okan Bayülgen, Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan 'Gör Beni' programına konuk oldu. Samimi açıklamalarıyla dikkat çeken Bayülgen, kendisinin Cumhurbaşkanı'na şikayet edildiğini ve 2.5 sene işsiz bırakıldığını söyledi.

14.11.2020 10:19 | Son Güncelleme : 14.11.2020 10:24

Armağan Çağlayan'ın "196Sekiz" isimli YouTube kanalında sunduğu "Gör Beni" isimli programa konuk olan ünlü komedyen Okan Bayülgen, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a şikayet edildiğini ve 2.5 sene işsiz kaldığını söyleyen Bayülgen, "Bu süre zarfında 4 iş yeri sahibi oldum" dedi.

Bayülgen, programın ilgili kısmında şu ifadeleri kullandı:

"Beni 2.5 sene işsiz bırakmaları; Fransa'da bankaya götürdüğüm vergisi ödenmiş paraları, o zaman iktidara yakın iş adamları milyarlarca dolar çıkartırken; oradaki 3 kuruş parayı kızımın okuması için orada belli bir meblağ tutuyordum. Onu getirdim ve burada iş sahibi oldum. Bodrum'da bir kulübüm, bir tane brasserie ve İstanbul'da gurur duyduğum bir kabare yatırımım var. Hakikaten ülkemize turistler de geldikleri zaman, 'Bu nasıl bir şey böyle bir yer mi var' diyorlar. 

Dünyadaki hiçbir yerden kopya çekilmemiş; iyi mimar, iyi mühendis ile çalışıp 300 kişilik bir kabarem ve onun altında yine bir kulübüm var. 4 tane iş yeri sahibi oldum. Sırf onlar beni şikayet ettiler ve 2.5 işsiz sene kalmama neden oldular diye ben kendime her gün gidebileceğim bir iş yeri yaptım. Hiç ülkemle ya da başka insanlara küsmedim, bozuşmadım. Başka bir yerde de yaşamayı düşünmedim. Çok mutluyum böyle olduğu için. Beni mekancı yaptılar. Ortağı olmayan bütün yatırımı kendi yapmış, bu işlerle uğraşan ve para kazanan biri haline geldim." 

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor