İddialı dizinin yayın tarihi belli oldu

Oğlum Dizi Haberleri
İddialı dizinin yayın tarihi belli oldu

Canan Ergüder, Feyyaz Duman ve Songül Öden gibi başarılı oyuncuları kadrosunda bulunduran Show TV'nin yeni dizisi Oğlum'un yayın tarihi belli oldu.

Ezberbozan hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Oğlum dizisinin yayın tarihi açıklandı.

İzleyenlerin ebeveynlerin çocuklar üzerindeki etkilerine tanık olacağı ‘Oğlum’un ilk bölümünün ekranlara gelmesine az bir süre kala diziden yeni tanıtım yayınlandı.

İddialı dizinin yayın tarihi belli oldu - Resim : 1

Proje ve senaryo tasarımını Ahmet Katıksız’ın üstlendiği; Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz’ın kaleminin Gökçen Usta’nın rejisiyle buluştuğu ‘Oğlum’ duygu yüklü hikayesiyle 9 Şubat Çarşamba akşamı 20.00’de Show TV’de başlıyor.

OĞLUM DİZİSİ 1. BÖLÜM FRAGMAN

OĞLUM DİZİSİNİN KONUSU NE?

Bir umut hikayesi olarak yola çıkan dizinin tanıtımında iki farklı aile gözler önüne serilirken yaşanılan acı bir olayın da ipuçları veriliyor. Bir trajediyle değişen hayatları merkezine alacak dizi, seyirciye karmaşık duyguları bir arada tattıracak.

İddialı dizinin yayın tarihi belli oldu - Resim : 2

OĞLUM DİZİSİNİN OYUNCULARI KİM?

Oğlum dizisinin oyuncuları arasında; Nihal Yalçın, Feyyaz Duman, Songül Öden, Timur Acar, Canan Ergüder, Serhat Teoman, Kubilay Aka yer alıyor.

Kaynak: Haber Global

Oğlum dizi Oğlum dizi 1. bölüm fragman Oğlum dizisi konusu Oğlum dizisi oyuncuları kimler Show TV show tv dizileri Oğlum dizisi ne zaman başlıyor Oğlum yayın tarihi