Nusret Gökçe, yeni hedefini duyurdu: 'Uzaya ilk restoranı ben açacağım'

Nusret Gökçe, yeni hedefini duyurdu: 'Uzaya ilk restoranı ben açacağım'

Dünyaca ünlü işletmeci Nusret Gökçe, sosyal medya hesabı üzerinden çıraklık yıllarında çekilen bir fotoğrafını takipçileriyle paylaşarak "Uzaya ilk restoranı ben açacağım" dedi.

'Salt Bae' (tuzlama) hareketiyle dünya çapında şöhret sahibi olan Nusret Gökçe, geçtiğimiz haftalarda Londra'nın merkezindeki yeni restoranını açmıştı. Nusret Gökçe, haberi, “Dünyanın kalbinde açıldı” mesajıyla duyurmuştu.

Türkiye'nin yanı sıra ABD, İspanya, Dubai, İngiltere ve Yunanistan'da çok sayıda restoranı bulunan Nusret, yine sosyal medyanın gündemine oturdu.

38 yaşındaki şef ve işletmeci Nusret Gökçe, Instagram üzerinden çıraklık yıllarında çekilen bir fotoğrafını yayınladı ve yeni hedefini açıkladı.

38 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabından paylaşım yapan Gökçe, “Uzaya ilk restoranı ben açacağım bak sonra demedi demeyin” dedi.

YÜKSEK FİYATLARIYLA YİNE GÜNDEMDE

Öte yandan Nusret Gökçe, İngiliz basınının hedefinde.

The Sun'un aktardığına göre Nusret'in Londra'daki yeni restoranında yemek yiyen ilk müşterilerden biri, ailecek yedikleri yemeğin onlara 1.182 sterline (Neredeyse 15 bin TL) mal olduğunu söyledi.

Bu fiyat içerisinde 44 sterline satın alınan dört redbull ve 790 sterline mal olan 24 ayar altın kaplama biftek de yer alıyor.

Ünlü şefin, dünya yıldızı arkadaşlarının da sayesinde 38 milyon sterlin değerinde bir serveti olduğuna inanılıyor.

Haberde "Bunun çılgınca olduğunu mu düşünmüyor musunuz?" denildi.

Kaynak: Haber Global

Magazin Haberleri