Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan evleniyor

dizisinde birlikte rol alan ve Gökhan Alkan birkaç ay önce aşklarını ilan etti. İlişkilerini göz önünde yaşamaktan çekinmeyen çifttin pandemi sonrası nikah masasına oturacağı iddia edildi

02.02.2021 10:53 | Son Güncelleme : 02.02.2021 10:58

Dizi setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşen Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan cephesinden hayranlarını mutlu edecek haber geldi. 

Geçtiğimiz günlerde güzel oyuncu Cavadzade'nin ailesiyle tanışan Alkan, ilişkilerini bir adım daha öteye taşımıştı. 

Sosyal medya hesaplarından sık sık mutlu anlarını paylaşan ünlü çift, ilişkisindeki yeni bir iddia ile gündeme geldi. Dizide başlayan aşklarını evlilik ile taçlandırmak isteyen Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan'ın, pandemi sonrası evleneceği iddiası magazin kulislerinde konuşuluyor. 

GÜZEL OYUNCUYU ELE VERDİ

Bir dönem Yasak Elma dizisinde yer alan oyuncu Talat Bulut, rol arkadaşı Nesrin Cavadzade ile ilgili şaşırtıcı bir açıklama yapmıştı. Güzel oyuncunun yeni bir aşka yelken açtığını basın mensuplarıyla paylaşan Bulut, " "Nesrin evleniyor. Sizden kaçıyor. Gerisini siz bulun" demişti.

NESRİN CAVADZADE KİMDİR?

Nesrin Cavadzade, 30 Temmuz 1982 tarihinde Azerbaycan'ın Bakü şehrinde dünyaya gelmiştir. 1.70 boyundaki Azeri kökenli oyuncu, Bakü'den 11 yaşında ayrılmış ve annesi ile birlikte İstanbul'a yerleşmiştir. Türkçesi zayıf olan Nesrin Cavadzade, Türkiye'ye geldiğinde okula tekrardan başlamış ve Türkçe'yi kısa sürede öğrenmiştir.

Nesrin Cavadzade, lise yıllarında tiyatro kolunda yer alarak Türkmen Düğünü adlı oyunda oynadı. Lisenin ardından Marmara Üniversitesi Sinema Televizyon bölümünü bitirmiştir. Üniversite yıllarının ardından oyunculuğa olan merakını sürdüren Cavadzade, 2 sene profesyonel oyunculuk eğitimi almıştır.

lk ekran deneyimini başrol olarak oynadığı Yersiz Yurtsuz dizisinde alan Cavadzade, dizideki başarılı ilerleyişinin ardından Dilber'in Sekiz Günü filminde rol almıştır. Bu filmin ardından en iyi kadın oyuncu ödülünü alan güzel oyuncu, 2011 yılında ATV'de yayınlanan Al Yazmalım adlı dizide bir karaktere can vermiştir.

Bu dizinin aynı senesinde Güzel Günler Göreceğiz ve Yangın Var isimli filmlerle oyunculuk kariyerine yeni taşlar eklemiştir.

Nesrin Cavadzade Türkçe dışında İngilizce ve Rusça bilmektedir.

OYNADIĞI DİZİ VE FİLMLER

2019 – Yasak Elma

2017 - Bizim Hikaye

2016 - Kış Güneşi

2015 – Son Mektup (Film)

2014 – Annemin Şarkısı (Film)

2014 – Küçük Ağa

2013 – Görüş Günü Kadınları

2012 – Ağır Roman Yeni Dünya

2012 – Derin Nefes Al (Film)

2011 – Yangın Var

2011 – Güzel Günler Göreceğiz

2011 – Al Yazmalım

2010 – Samanyolu

2010 – Acı

2009 – Gitmek: Benim Marlon ve Brandom

2008 – Dilber’in Sekiz Günü

2007 – Pazar – Bir Ticaret Masalı

2007 – Yersiz Yurtsuz

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor