Murat Boz yeni dizisini anlattı: Bu proje başka

Murat Boz yeni dizisini anlattı: Bu proje başka

Başrollerini Tuba Büyüküstün ve Murat Boz'un üstlendiği Netflix dizisi 'Another Self'e daha yayınlanmaya başlamadan oldukça ilgi çekti. Merakla beklenilen dizinin oyuncusu Murat Boz, yeni projesi hakkında konuştu.

Tuba Büyüküstün’le yeni bir dizide başrolü üstlenecek olan Murat Boz, önceki gün Etiler’de görüntülendi.

Murat Boz yeni dizisini anlattı: Bu proje başka - Resim : 1

Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden ünlü şarkıcı yeni dizisi ‘Another Self’ için “Daha önce dizilerde konuk oyuncu olarak yer aldım ama bu ilk başrolüm olacak. Bu proje bir başka benim için” diye konuştu.

Gece 24.00’ten sonra getirilen müzik yasağıyla ilgili de konuşan Boz, “Müzik demek hayat demek, inanıyorum ki bu yasaklar kalkacak” dedi.

Murat Boz yeni dizisini anlattı: Bu proje başka - Resim : 2

ANOTHER SELF KONUSU

Ünlü senarist Nuran Evren Şit'in kaleme aldığı diziyi Burcu Alptekin yönetecek. Dizinin genel konusu ise şu şekilde:

Okul arkadaşı olan ve yakın dost olarak halen görüşen üç kadından birisi, ağır bir hastalığa yakalanır. Yaşanan bu üzücü durum sonrası 3 kadının hayatında da değişimler gerçekleşecek.

ANOTHER SELF DİZİSİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Oyuncu kadrosu tamamlanan dizinin çekimlerine yakın zamanda başlaması bekleniyor. Dizinin en geç 2022 yılı içerisinde platformda yayında olması bekleniyor.

 

Kaynak: Haber Global

Murat Boz Tuba Büyüküstün magazin haberleri Murat Boz'un yeni dizisi Another Self magazin haberleri Netflix Netflix dizileri Another Self dizisi Another Self dizisinin konusu Another Self dizisi ne zaman yayınlanacak