Murat Başoğlu aylar sonra ortaya çıktı

Dört sene önce teknede yeğeni Burcu Başoğlu ile birlikte uygunsuz halde görüntülendikleri ileri sürülen Murat Başoğlu, önceki gün Yalıkavak'taki bir spor salonuna girerken objektiflere takıldı.

12.06.2021 13:06 | Son Güncelleme : 12.06.2021 13:35

2017'nin Temmuz ayında Muğla'nın Bodrum ilçesinde teknede yeğeni Burcu Başoğlu ile birlikte uygunsuz halde görüntülendikleri ileri sürülen Murat Başoğlu, uzun süredir ortalarda görünmüyordu. 

Habertürk'ten Hakan Yağcı'nın haberine göre; Kabuğuna çekilerek sessizliğini koruyan Başoğlu, önceki gün Yalıkavak'taki bir spor salonuna girerken görüntülendi. 

NE OLMUŞTU?

Başoğlu, Bodrum'da öz yeğeniyle uygunsuz ilişki yaşadığı iddiasıyla, ’hayasızca davranışta bulunmak’ suçlamasıyla yargılandığı davadan beraat etmişti. 

Sunucu, daha sonra boşandığı eşi Sadiye Hande Bermek’i ölümle tehdit ettiği ve yanındaki arkadaşını darbettiği iddiasıyla gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılmıştı.

"BOMBA GİBİYİM!"

Ardından geçtiğimiz senelerde Bebek'te görüntülenen Murat Başoğlu, kendisini nasıl hissettiğini soran gazetecilere yanıt vermişti.

Başoğlu, "Bomba gibiyim, kendimi çok iyi hissediyorum. Bu yaz sizlere süprizlerim olacak, ekranlara dönüyorum. Aynı zamanda Bodrum’da güzel şeyler yapacağım" demişti.

Sıradaki Haber Yükleniyor