Müjde Ar yoğun bakıma kaldırılan kardeşi Mehtap Ar hakkında konuştu

Müjde Ar yoğun bakıma kaldırılan kardeşi Mehtap Ar hakkında konuştu

İki buçuk yıldır akciğer kanseri tedavisi gören oyuncu Mehtap Ar, yeniden yoğun bakıma kaldırıldı. Müjde Ar, kardeşinin sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

İki buçuk yıldır akciğer kanseri tedavisi gören oyuncu Mehtap Ar, İstanbul Topkapı'daki bir üniversite hastanesinde yoğun bakıma kaldırıldı. Müjde Ar, 63 yaşındaki kardeşi Mehtap Ar'ın sağlık durumu ile ilgi yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"8 Ocak'ta tedavisinde kullanılan ilacını almak üzere kontrol için hastaneye gittiğimizde yatırdık. 3-4 gün sonra durumu kötüleşti. 5 gün yoğun bakıma kaldırıldı. Sonrasında yoğun bakımdan çıkardık, bir gün odasında kalabildi. Beyine pıhtı attığı için yeniden yoğun bakıma kaldırıldı. Söz Ar, Sezen Aksu, Ercan Karakaş ve ben hep oradaydık. Üç haftadır oradayız."

Müjde Ar yoğun bakıma kaldırılan kardeşi Mehtap Ar hakkında konuştu - Resim : 1

"Şu an durumu kritik... Ailece perişan olmuş durumdayız. Çok üzücü günler geçiriyoruz. Sürekli dualar ediyoruz. Mehtap şu an direniyor ama çok fazla reaksiyon alamıyoruz. Bilinci tam yerinde mi onu da anlayamıyoruz, sürekli uyku halinde. İyileşmesi için dua ediyoruz. Sevenleri çok gelmek istiyorlar ama koronavirüs nedeniyle almıyorlar."

Müjde Ar yoğun bakıma kaldırılan kardeşi Mehtap Ar hakkında konuştu - Resim : 2

Uzun süre hastanede kaldığı için kendisine de corona virüs testi yapıldığını belirten Müjde Ar, test sonucunun negatif çıktığını ifade etti.

Kaynak: Haber Global

Müjde Ar Mehtap Ar yoğun bakım