Müge Anlı, Sinan Özen'i ofisinde bastı! O anlar sosyal medyayı salladı

Sürpriz bir kararla Instagram hesabı açan ünlü televizyoncu Müge Anlı, sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Son olarak yakın arkadaşı Sinan Özen'in ofisini ziyaret ettiği anları paylaşan Anlı, takipçilerine tebessüm ettirdi.

19.04.2021 18:51 | Son Güncelleme : 19.04.2021 19:04

ATV'de yayınlanan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programıyla hafta içi her gün izleyici karşısına çıkan Müge Anlı mesafeli durduğu sosyal medyaya sonunda adım attı.

24 saatte 1 milyon takipçiye ulaşan Müge Anlı Instagram'da şimdiden bir fenomen oldu.

Son olarak yakın arkadaşı şarkıcı Sinan Özen'i ofisinde ziyarete giden Anlı, o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Uzun bir süredir görüşemediklerini belirten yakın arkadaşların arasında geçen diyaloglar izleyenleri gülümsetti. Sinan Özen'in ünlü televizyoncuya "Cansın seni sevmeyenler yansın" sözleri paylaşıma damga vurdu. 

SİNAN ÖZEN'İN KIZI İÇİN DUA İSTEMİŞTİ...

Müge Anlı'nın ATV canlı yayınında da dua istediği Sinan Özen'in kızı Neva hakkında canlı yayında birçok kez konuşma yapmıştı.

Sinan Özen ve 5 yıl önce evlendiği Burcu Kartal ikiz bebeklerini kucaklarına almanın mutluluğunu yaşadı. Ancak sanatçının bu mutluluğu kızının rahatsızlığı nedeniyle kısa sürdü. Oğluna Sanberk kızına da Neva ismini veren çift, kızlarının bağırsak rahatsızlığı olduğunu öğrenince büyük şok yaşadı.

Sinan Özen, "Dualarını bizden eksik etmeyen siz değerli dostlarımıza ilginiz için teşekkür ediyor, bu sıkıntılı günlerde bütün hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Önümüzdeki günlerde inşallah daha güzel haberlerle buluşmak umudu ile hepinizi saygı ve sevgi ile kucaklıyorum" demişti.

Özen, "Bir baba olarak duygularımızı anlatmakta tarifi çok zor. Hocalarım da evlat sahibi oldukları için beni anlayabilirler. Sevinç ile hüznü bir arada yaşadık, yani bir elmanın yarısı bizimle evde diğer yarısı burada ama doktorlarımız alanlarında o kadar değerli ki burada da dünya da olan teknolojinin her olanağı var ve yapılıyor. Şu anda da araftayız diyebiliriz. Hüznü ve sevinci bir arada yaşıyoruz. Böyle bir rüya gibi ama umudumuzu hiç yitirmiyoruz. Bilim olarak her yolu deniyoruz, dualar ediyoruz. Bize dualarını eksik etmeyen halkımıza çok teşekkür ediyoruz" diye konuşmuştu.

NEVA BEBEK SAĞLIĞINA KAVUŞTU!

Geçtiğimiz ekim ayında Özen ailesinden mutlu haber geldi. 7. kez ameliyata giren Neva bebek, hekimlerin uyguladığı başarılı tedaviyle sağlığına kavuştu. Sinan Özen, sosyal medyasında yaptığı açıklamada, "Rabbime şükürler olsun. Rabbim nerede sağlığa ihtiyacı olan varsa devasını nasip etsin. Evladımızın bu sürecinde yanımızda olan başta sağlık çalışanları olmak üzere herkese, gözyaşlarıyla evladımız için dualarını esirgemeyen tüm halkımıza çok teşekkür ederim" dedi.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor