Melisa Aslı Pamuk, Oğuzhan Özyakup'u erken unuttu! Yeni sevgilisi Mustafa Mert Koç'la tatile çıktı

Beşiktaş forması giyen yıldız futbolcu Oğuzhan Özyakup ile geçtiğimiz ay ilişkisini bitiren 2011 Türkiye Güzeli seçilen model ve oyuncu Melisa Aslı Pamuk, yeni sevgilisi Mustafa Mert Koç'la Bitez'e demirledikleri teknede dans ederken görüntülendi.

18.07.2021 13:38 | Son Güncelleme : 18.07.2021 13:59

Yaklaşık iki yıl ilişki yaşadığı  futbolcu Oğuzhan Özyakup’tan haziran başında ayrılan 2011 Türkiye Güzeli Melisa Aslı Pamuk, yeni aşkı oyuncu Mustafa Mert Koç’ta buldu. İkili ilk kez Bodrum tatilinde görüntülendi.

Tekneyi kiralayan sevgililer, önceki gün Bitez’e demir attı.

Melisa Aslı Pamuk ve Mustafa Mert Koç, teknenin ön tarafında güneşlenirken objektife yansıdı. Tek başına dans eden Koç, kendisine gülen Pamuk’u da dansa kaldırdı. Bir süre birbirlerine sarılıp dans eden sevgililer, daha sonra el ele tutuşup suya atladı. 

Hürriyet'ten Ali Keser'in haberine göre, denizdeki akıntı nedeniyle yüzerken fazla uzaklaşan Melisa Aslı Pamuk ve Mustafa Mert Koç dönmekte zorlanınca teknedeki personelden yardım istedi. Tekne ikilinin yanına doğru hareket ettirildi. Çift, suya atılan halata tutunarak tekneye çıktı. Dakikalarca akıntıda kulaç atan Pamuk ve Koç, yorgunluktan güneş altında uyuyakaldı.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor