Mehmet Ali Erbil'den özür üstüne özür: "Seda Sayan'dan da özür diliyorum Oğulcan'dan da"

Mehmet Ali Erbil ile Seda Sayan arasında sular durulmak bilmiyor. Erbil'in Sayan'ı kızdıracak açıklamalarının ardından tecavüz iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Mehmet Ali Erbil cephesinden iki gündür özür üstüne özür geliyor. Yeni paylaşımında Erbil "Seda Sayan'dan da özür diliyorum" dedi.

16.06.2021 18:23 | Son Güncelleme : 23.06.2021 10:25

Magazin gündemine günlerdir süren Seda Sayan ile Mehmet Ali Erbil arasındaki gerilim bomba gibi düştü. Öyle ki art arda açıklamalar tecavüz iddialarına kadar ilerlemişti. En son Seda Sayan'ın Tuğba Coşkun ile evliyken evlerindeki hizmetli kıza tecavüz ettiğini öne sürmesinin ardından Erbil apar topar açıklama yapmış ifadelerinde "Ben 2 yıldır ölümün kıyısında yaşıyorum; doktorlarım zaten tüm çevremi istemsiz hezeyanlarım olabileceği konusunda uyardılar. Şimdi soruyorum; ben bir hata yaptıysam bunun karşılığı iftira mı olmalıydı?" şeklinde konuştmuştu. 

MEHMET ALİ ERBİL'DEN YENİ AÇIKLAMA

Erbil açıklamasında "Seda benim canımdır, kardeşimdir, oğlu oğlumdur. O da benim çocuklarımı kendininkinden ayırmaz. Ben ilaç tesiriyle bir yanlış yaptım özür diliyorum Sedan'dan da Oğulcan'dan da. Aramıza da kimse giremez, girmesin" dedi. 

 

GERİLİM NEDEN TIRMANDI?

Sağlık sorunları nedeniyle uzun bir süre tedavi gören Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan’ın arayıp sormadığını söyleyerek “Seda Sayan, iki senedir beni aramadı. Bir kez bile sağlık durumumu sormadı. Yakın arkadaşlarım beni yalnız bırakmadı fakat Seda Sayan beni aramayı bırakın, menajerime bile sağlık durumumu sormadı. Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses başta olmak üzere yanımdan ayrılmadılar” açıklamasında bulunmuştu.

 Bu paylaşıma çok kızan Seda Sayan, “Allah, ıslah etsin. Allah, müstahakkını versin. Keşke başına gelenlerden ders çıkarıp kirli ruhunun temizlenmesi için çaba sarf etseydi. Ama maalesef huylu huyundan vazgeçmiyor” ifadesini kullandı.

 

SEDA SAYAN'IN TECAVÜZ İDDİASI ORTALIĞI KARIŞTIRMIŞTI

Instagram hesabından bir açıklama daha yapan Seda Sayan, Erbil’in 2005-2010 yıllarında eşi olan Tuğba Coşkun ile evliyken evlerindeki hizmetli kıza tecavüz ettiğini öne sürdü.

Sayan "Tuğba ile evliyken evdeki hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Bence işine bak, ruhunu arındır. Ayrıca bu olayda benim geçmişimi kirli yapmaz. Zaten boşanma nedenin bu olay olduğu için tüm yakınındaki eşlerin ailen herkes olaya vakıftı. Hepsi seni kurtarma peşindeydi. Ben dış kapının dış mandalıydım. Geçmişi kirli olan sensin." demişti

 

Sıradaki Haber Yükleniyor