Masumiyet'te şoke eden olay! Hülya Avşar'ın tokadı hastanelik etti

Fox TV'nin sevilen dizisi 'te Hale Ilgaz karakterini canlandıran Hülya Avşar, senaryo gereği tokat attığı rol arkadaşı Ertuğrul Postoğlu'nun çenesini çıkardı. Avşar'ın tokadı, dizi setinde panik yaşanmasına neden oldu.

28.04.2021 09:38 | Son Güncelleme : 28.04.2021 14:19

Hülya Avşar, FOX ekranlarında başrolünü oynadığı Masumiyet dizisinde senaryo gereği Ertuğrul Postoğlu’na attığı tokatta hızını alamayınca olanlar oldu.

Milliyet'ten Umut Ünver'in haberine göre, Avşar'ın tokadının ardından Ertuğrul Postoğlu'nun çene kemiği çıktı. 54 yaşındaki oyuncu, hemen hastaneye kaldırıldı.

Rol arkadaşından defalarca özür dileyen Hülya Avşar, meslektaşını, kuzeni Dr. Erol Avşar'ın çalıştığı hastaneye götürdü. 

SETİ BIRAKMAK ZORUNDA KALDI

Hastanede tedavisi yapılan Ertuğrul Postoğlu, birkaç gün sonra sete dönebilecek. Olaydan sonra 'Masumiyet' seti mecburen durmak zorunda kaldı.

“DENİZ’İN GÜNAHINI ALIYORLAR”

Masumiyet dizisinde Hale Ilgaz karakterini canlandıran Hülya Avşar, aynı dizide rol aldığı Deniz Çakır’ın sette makyöz ile tartışma yaşadığı ve karavan krizi çıkardığı yönündeki haberler hakkında şunları söylemişti:

"Yok canım Deniz dünyada tanıdığım en tatlı insanlardan bir tanesi. Bizim daha önce bir çalışmışlığımız var ve oradan biliyorum. Böyle bir hali tavrı olsaydı o zamandan bilirdim. Öyle bir şey yok. Deniz’in çok günahını alıyorlar. Çok iyi oyuncu."

"ŞİMDİ DAHA İYİYİZ"

Deniz Çakır’ın 17 sene önce 'Kadın İsterse' setindeki çektirdikleri fotoğrafı sosyal medyada paylaşmasına Avşar, "Vallahi bize şimdi daha iyiymişiz gibi geliyor. O neymiş öyle papağan gibiymişiz" yorumunu yapmıştı.

Sıradaki Haber Yükleniyor