Masumiyet 12. Bölüm İzle

Fox'un dizisi 'in 12. bölümü yayınlandı. 17 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Masumiyet dizisinin 12. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link. Masumiyet 12. bölüm izle.

17.05.2021 22:00 | Son Güncelleme : 24.05.2021 10:53

Masumiyet dizisinin 12. bölümü Fox ekranlarında 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü yayınlandı. Masumiyet'in yeni bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde.

Masumiyet 11. Bölümde ne olmuştu?

Hale’nin planıyla köşeye sıkışan İsmail, kendi ağzıyla suçunu itiraf etmek ve teslim olmak zorunda kalır. İsmail’in şok itirafıyla yer yerinden oynarken, Umut’un o gece olay yerinde olduğunun tespit edilmesiyle davanın seyri değişir. Bahar ve Ela ortaya çıkan şok gelişmelerle sarsılır, birbirlerinden habersiz aynı gerçeği arayan anne kız, gerçekler ve yalanlar arasında arafta kalır. İsmail’in gölgesinden kurtulan Hale ve İlker için ise vakit, karanlık aile geçmişleriyle hesaplaşma vaktidir. İsmail’in yıllarca gözlerden saklamayı başardığı hastalıklı dünyası göz önüne serilirken İlker, İrem ve Ela arasındaki dengeler bir kez daha değişir. Harun’un gizli gündemleri ise saklı kalmış bambaşka gerçekleri su yüzüne çıkarmak üzeredir.

Masumiyet dizisinin konusu

Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.

MASUMİYET 12. BÖLÜM İZLE

Masumiyet dizisinin 17 Mayıs günü yayınlanan 12. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

TÜR: DRAMA

YAPIM ŞİRKETİ: GOLD FİLM

YAPIMCI: FARUK TURGUT

YÖNETMEN: ÖMÜR ATAY

ÖYKÜ VE SENARYO: SIRMA YANIK

OYUNCULAR: HÜLYA AVŞAR, MEHMET ASLANTUĞ, DENİZ ÇAKIR, İLAYDA ALİŞAN, SERKAY TÜTÜNCÜ, DENİZ IŞIN, SELEN UÇER, TOLGA GÜLEÇ, NESLİHAN ARSLAN, ASENA TUĞAL, ERTUĞRUL POSTOĞLU, ALAYÇA ÖZTÜRK GİDİŞLİ, KİMYA GÖKÇE AYTAÇ, GİZEM ERGÜN, ASENA KESKİNCİ, OZAN KAYA OKTU, SEVGİ TEMEL, RÜÇHAN ÇALIŞKUR

MASUMİYET 12. BÖLÜM FRAGMANI

Sıradaki Haber Yükleniyor