Masum 378. Bölüm İzle

Hint dizisi 'un 378. bölümü 4 Nisan 2021 Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlandı. İşte Masum dizisinin 378. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link. Masum 378. bölüm izle.

04.04.2021 16:00 | Son Güncelleme : 04.04.2021 16:00

Masum dizisinin 378. bölümü Kanal 7'de 4 Nisan Pazar günü yayınlandı.

Masum 378. bölümde ne oldu?

Gora, Daram ve Mira’nın içeceklerine ilaç koyar. Gopi Mira’yı almak için Gora’nın evine gittiğinde onların halini görünce şok olur. Mira’yı herkesten gizli bir şekilde evine getiren Gopi onu uyandırmak için uğraşır. Yaşananlar karşısında çok öfkelenen Ahem onlardan intikamını alacağını söyler. Fakat Gopi bu sorunu kendi yöntemleriyle çözeceğini, Ahem’in de kendisini desteklemesini istediğini dile getirir. Polislerle birlikte Gora’nın kapısına dayanan Gopi’nin aklından ne geçiyor?

Masum 377. bölümde ne olmuştu?

Madu’nun planı tutar ve Molu, Sona’yla evlenmeye karar verir. Cigar ve Gopi her yerde onları arar. Tolu kardeşini evlenmekten vazgeçirmeye çalışır fakat Sona Molu’yu etkisi altına almayı başarır. Molu, Tolu’nun tüm engellemelerine rağmen Sona ile evlenir. Molu, Sona ile birlikte eve döndüğünde Kokila ve ailesi büyük bir şok yaşar. Bu evliliğe kesinlikle karşı olan Kokila Sona’yı azarlar. Molu evliliği Sona’nın zoruyla yapmadığını söylese de kimse ikna olmaz. Molu ailesinin onayını alabilecek mi?

Masum hafta içi 15:20, hafta sonu ise 16:00’da Kanal 7 ekranlarında…

MASUM DİZİSİNİN KONUSU

Evlilikleri süresince birçok probleme göğüs geren Ahem ve Gopi’nin romantik öyküsü Masum ile izleyiciye aktarılıyor.

Başrollerini Devoleena Bhattacharjee ve Muhammed Nazım’ın üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 15.20’de Kanal 7’de…

Birbirlerine kör kütük aşık olan Gopi ve Ahem’in hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Ahem için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Ahem, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. İlk başta zorunluluk olan bu evlilik daha sonra her iki genç için de büyük bir aşka dönüşür.

MASUM 378. BÖLÜM İZLE

Masum dizisinin 378. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin

Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar

Oyuncular: Devoleena Bhattacharjee, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel 

Sıradaki Haber Yükleniyor