Eski MasterChef yarışmacısı Mustafa Aydın, 'Survivor 2021'e başvurdu

''nin 17 Aralık Perşembe günü ekrana gelen bölümüne, 2019 yılının yarışmacıları konuk oldu. Geçtiğimiz yılın dikkat çeken yarışmacılarından Mustafa, 2021'e gitmek için hazırlıklara başladığını söyledi.

18.12.2020 13:26 | Son Güncelleme : 18.12.2020 13:29

MasterChef 2019 yarışmacıları Yasin Obuz, Alican Sabunsoy, Cemre Uyanık, Eda Karabulut, Batuhan Bayır ve Mustafa Aydın, TV8'de yayınlanan 'MasterChef Türkiye 2020' programına konuk oldu. Şeflerle sohbet eden yarışmacılardan Batuhan, Mustafa'nın Survivor'a gideceğini ve 1,5 aydır spor yaparak hazırlandığını söyledi.

Şeflerin sorusu üzerine Mustafa Aydın, 'Survivor 2021' için başvuru yaptığını ve efor testini başarıyla geçtiğini belirtti.

Seçmeler sırasında parkuru tamamladığını ifade eden Aydın, "Kas çalışıyorum. Burada da mont giydim ki kaslar belli olmasın. Oraya gittiğimde şaşırsınlar. Survivor için başvuru yaptım ve efor testini güzel geçtim, parkuru da tamamladım. Kendime güveniyorum ve diğer kişilerden eksiğim olmadığını gördüm" dedi.

MasterChef Mustafa, geçen yıl Mehmet Şef tarafından stüdyodan kovulmuştu.

MUSTAFA AYDIN KİMDİR?

Mustafa Aydın 31 yaşında, İstanbul Üsküdar'da yaşıyor. Küçüklüğünden beri tatillerde dayısının pastanesinde çalıştı.

Daha sonra lise bitince mutfaklara girip çalışmaya karar verdi. Şef adında bir köpeği var.

Aşçılığa soğuk mezeci olarak başladı. İtalyan mutfağında ve İngiliz mutfaklarında çalıştı. Güney Amerika uzak doğu mutfağın da çalışıyor.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor