MasterChef jüri üyesi Somer Sivrioğlu, cinsellik itirafı: İyi yemek yaparsan...

Magazin Haberleri
MasterChef jüri üyesi Somer Sivrioğlu, cinsellik itirafı: İyi yemek yaparsan...

MasterChef'te jüri üyelerinden biri olan Somer Sivrioğlu, katıldığı bir programda öyle bir itirafta bulundu ki... Söyledikleriyle gündeme bomba gibi düşen ünlü şef Sivrioğlu, bakın cinsellikle ilgili neyi itiraf etti!

Tv8'in sevilen yarışması MasterChef'in üç jüri üyesinden biri olan Somer Sivrioğlu, katıldığı bir programda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

MasterChef jüri üyesi Somer Sivrioğlu, cinsellik itirafı: İyi yemek yaparsan... - Resim : 1

Sivrioğlu, "Yemek benim için büyük bir tutku. Yemek yapmak ruhumu besliyor. Doğru yemek insana müthiş bir haz verir. İyi yemek yaparsan, iyi sekse faydası olur" sözleriyle dikkat çekti.

'Şöhret hayatında neleri değiştirdi?' sorusuna ise şu cevabı verdi:

“Şöhret olduğum için mutluyum. Geniş çevrelerin beğenisini ve sevgisini kazanmak çok değerli. Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya da seviliyor. Ancak magazin figürü olacak biri değilim.”

MasterChef jüri üyesi Somer Sivrioğlu, cinsellik itirafı: İyi yemek yaparsan... - Resim : 2

MASTERCHEF'E KONUK OLMAK İSTEMİŞ...

Geçtiğimiz yıl bir programa konuk olan ünlü şef, MasterChef'e nasıl şef olduğunu anlatmıştı:

"Avustralya'da yaşıyordum ama Türkiye'den de kopamıyordum. Gastronomi turları düzenliyordum sık sık.  'MasterChef başlıyor' diye bir yazı gördüm sosyal medyada...

Arkadaşıma 'MasterChef başlıyormuş, sen tanırsın Acun abinin ekibini, bir söylesene misafir şef olarak alsınlar böylece en azından burada bir MasterChef yaparım hem güzel bir hatıra olur hem de bunu Avustralya'da pazarlarım' dedim...”

Kaynak: Haber Global

Somer Sivrioğlu MasterChef Türkiye magazin haberleri