Mahkum dizisinde İsmail Hacıoğlu’ya övgü, Onur Tuna’ya eleştiri!

Mahkum Dizi Haberleri
Mahkum dizisinde İsmail Hacıoğlu’ya övgü, Onur Tuna’ya eleştiri!

Başrollerini İsmail Hacıoğlıu ve Onur Tuna’nın paylaştığı Mahkum dizisiyle ilgili dikkat çeken yorumlar yapıldı.

Fox TV’de yayınlanan Mahkum dizisi ilk üç bölümüyle büyük bir çıkış yakaladı. Savcı Bulut karakterini Onur Tuna, Savaş Yaseri ve Barış Yaseri isimli birbirine zıt iki karakteri ise İsmail Hacıoğlu canlandırıyor.

Mahkum dizisi hakkında yorum yapanlar daha çok İsmail Hacıoğlu’nun başarılı oyunculuğunu öne çıkartıyor. Onur Tuna için ise hayranları iyi bulduklarını belirtseler de bazı yorumlar olumsuz dikkat çekiyor.

Milliyet yazarlarından Sina Koloğlu, Onur Tuna’nın Savcı Fırat Bulut performansını beğenmediğini diziyle ilgili yazısıyla ortaya koydu. Mahkum dizisinde İsmail Hacıoğlu için övgüler yağdıran Sina Koloğlu, Onur Tuna’yı ise savcı rolünde inandırıcı bulmadı.

Mahkum dizisinde İsmail Hacıoğlu’ya övgü, Onur Tuna’ya eleştiri! - Resim : 1

"SAVCI FIRAT İNANDIRICI GELMİYOR"

“İsmail Hacıoğlu döktürüyor” diyerek oyuncunun başarısına vurgu yapan Sina Koloğlu, Onur Tuna’yı ise şu ifadelerle elleştirdi:

“Kendini aklamaya çalışan bir mahkum savcımız var. Sahneleri izleyeni etkileyemiyor. Sinir krizi geçirmenin bizde oyunculuk göstergesi olduğu zannedilir. Ben bunu bir grupta ritm tutmayan, solo çalacağı zamanı bekleyen gitaristlere benzetirim. İyi bağırdı, iyi ağladı karşılığı, oyunculuk yetmez. Savcı Fırat şimdilik inandırıcı gelmiyor. Daha erken diyelim.”

Onur Tuna’yı iyi bulduğunu ve izlemekten keyif aldığını belirten hayranları ise sosyal medyada sık sık paylaşım yapıyor.

Kaynak: Haber Global

Mahkum dizisi mahkum Onur Tuna İsmail Hacıoğlu magazin magazin haberleri