Mahkum 9. Bölüm Full İzle - Fox Mahkum yeni bölüm izle - Fox Mahkum son bölüm tek parça full izle

Mahkum
Mahkum 9. Bölüm Full İzle - Fox Mahkum yeni bölüm izle - Fox Mahkum son bölüm tek parça full izle

Fox TV'nin yeni dizisi Mahkum'un 9. bölümü 10 Şubat 2022 Perşembe günü yayınlandı. Dizinin ilk bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Mahkum dizisinin 9. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde.

Mahkum dizisinin merakla beklenen 9. bölümü Fox TV ekranlarında 10 Şubat Perşembe günü yayınlandı. Büyük ses getiren dizinin 9. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizin devamında. Peki 8. bölümde neler olmuştu? 

MAHKUM 8. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Tüm riskleri göze alıp kızına kavuşan Fırat, yaralı halde köşeye sıkışmıştır. Barış ve Sasha’dan köşe bucak kaçarken, dönüm noktası olacak bir karar vermek zorunda kalır. Fırat’ın en büyük yoldaşı her zamanki gibi Cemre olacaktır. Nazlı’yı kaybedince elindeki en büyük kozdan olan Barış, onu yeniden bulabilmek için tüm gücüyle harekete geçer. Bu köşe kapmaca oyununda, büyük bir hamle yapmaya karar verir. Fırat’a karşı olan mücadelesinin yanında, bir de Savaş’ın geçmişinden gelen gizemli adam eklenir. Kim bu adam? Savaş Yesari neyin peşindeydi? Barış’ın başlattığı oyun sona doğru yaklaşır. Fırat Nazlı’yı koruyabilecek midir?

MAHKUM DİZİSİNİN KONUSU

İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut (Onur Tuna), bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Hiçbir şey hatırlamıyordur ve eşiyle kızını öldürmekten yargılanıyordur… Hapsedilmesinden önce araştırdığı en son dava, ülkenin en önde gelen ailelerinden olan Yesari'lerin halefleri olan ikiz kardeşlerden, Barış Yesari'nin davasıdır… Kendisine kurulan komployla bu çıkmaza düşen Fırat, masumiyetini kanıtlayabilecek midir?

MAHKUM DİZİSİ OYUNCULARI

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova’nın üstlendiği dizide Hakan Karsak, Anıl İlter, Tugay Mercan, Hayal Köseoğlu, Muharrem Türkseven, Bülent Seyran, Furkan Kalabalık, Burcu Cavrar, Alara Bozbey, Gürberk Polat, Murat Şahan, Gökhan Tercan, Alya Sude Mazak, İlker Yağız Uysal, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Mehmet Ulay ve Hakan Salınmış yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk'ün oturduğu dizinin senaryosunu Uğraş Güneş uyarladı.

MAHKUM 9. BÖLÜM LİNKİ FULL İZLE

Mahkum dizisinin 10 Şubat 2022 günü yayınlanan 9. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

 

Mahkum 9. Bölüm İzle Mahkum 8. bölüm tek parça full izle fox mahkum izle Mahkum dizisi fox dizileri dizi izle mahkum 10 şubat mahkum yeni bölüm izle 10 şubat mahkum 9. bölüm izle mahkum son bölüm izle mahkum canlı izle