Latif Doğan'dan kötü haber! Hayranlarından dua istedi

Magazin Haberleri
Latif Doğan'dan kötü haber! Hayranlarından dua istedi

Ünlü şarkıcı Latif Doğan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla annesi Ayşe Doğan'ın yoğun bakıma kaldırıldığını duyurdu. Doğan, annesi için hayranlarından dua istedi.

Şarkıcı Latif Doğan, geçtiğimiz Ocak ayında annesi Ayşe Doğan'ın hastane odasından fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşarak ameliyat olduğunu duyurmuş ve annesi için sevenlerinden dua istemişti.

Latif Doğan'dan kötü haber! Hayranlarından dua istedi - Resim : 1

Latif Doğan, annesiyle birlikte yaptığı paylaşımında "Allah’ımıza şükürler olsun annemizin ameliyatı başarılı geçti. Önce Rabbimize, doktorlarımız ve tüm sağlık ekibine, dualarını eksik etmeyen tüm sevenlerimize telefonla ve sosyal medyadan geçmiş olsun dileklerini ileten ziyaret eden tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürler" ifadelerini kullanmıştı.

LATİF DOĞAN'IN ANNESİ YOĞUN BAKIMA KALDIRILDI

Latif Doğan'ın annesi Ayşe Doğan'dan kötü haber geldi. Anne Doğan durumunun ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakıma alınan Ayşe Doğan için oğlu Latif Doğan sevenlerinden dua istedi.

Annesinin bir fotoğraf karesini Instagram hesabından paylaşan Latif Doğan, ''Canım anamız yoğun bakımda siz sevenlerimizden dostlarımızdan tüm şifa bekleyen hastalara ve anamız Ayşe Doğan’a dualarınızdan eksik etmeyin'' ifadelerini kullandı.

Latif Doğan'dan kötü haber! Hayranlarından dua istedi - Resim : 2

Latif Doğan'ın bu paylaşımın altına aralarında ünlü isimlerin de olduğu çok sayıda takipçisinden 'Geçmiş olsun' mesajları yağdı.

Kaynak: Haber Global

Latif Doğan Ayşe Doğan magazin haberleri