Korona partisine katılmıştı... Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'den şaşırtan talep

Koronavirüs salgını nedeniyle yasak olmasına rağmen düzenlenen ev partisine katılan ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin, çıkan haberlerle ilgili erişim engeli talep etti.

18.01.2021 10:28 | Son Güncelleme : 18.01.2021 10:29

İş insanı Caner Karaloğlu'nun Yeniköy'deki villasında düzenlediği partiye, yüzlerce kişi katılmış ve pandemi kuralları ihlal edilmişti. Komşuların ihbarı sonrası olay yerine gelen emniyet güçleri, partiye katılan yüzlerce kişiye 930'ar lira para cezası kesmişti.

Partiye katılanlardan biri de ünlü yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin'di. Günaydın'dan Atakan Irmak'ın haberine göre Çetin, hakkında çıkan haberlere erişimin engellenmesi için harekete geçti.

"MADDİ VE MANEVİ ZARARA UĞRADIM"

Rüzgar Çetin dilekçesinde, haberler nedeniyle kişilik haklarının ve itibarının zedelendiğini, maddi ve manevi zarara uğradığını belirtip haberin yayından kaldırılmasını talep etti. Mahkeme, kamuoyunu bilgilendirmek için yayınlanan haberin kaldırılma isteğini reddetti.

Yasakların kalkmasıyla yurt dışına çıkan Rüzgar Çetin, geçtiğimiz haftalarda da soluğu Miami’de almış, daha sonra arkadaşlarıyla birlikte Meksika’nın son dönemlerdeki en popüler turizm bölgesi Tulum’a geçmişti.

Sıradaki Haber Yükleniyor