Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çiftinden yeni kare

Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer'in hamile olduğu iddiaları, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Konu ile ilgili açıklama yapan Başak Dizer, 'hamile olmadığını' duyurdu. İddiaların hemen ardından ünlü çift, katıldıkları bir düğünde çekilen karelerini sosyal medya hesabından paylaştı.

20.06.2021 18:39

Ünlü ve başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer ile birlikte yönetmen Uluç Bayraktar'ın düğününe katıldı.

Uzun zamandır ortalıkta olmayan çift çekilen fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşırken, ikilinin karesine beğeni yağdı.

BİRLİKTE DÜĞÜNE KATILDILAR

Ezel, Karadayı gibi dizilerin yönetmenliğini üstlenen Uluç Bayraktar, yapımcı Alara Hamamcıoğlu ile Emirgan'daki bir mekanda düzenlenen törenle evlendi.

Rıza Kocaoğlu, Engin Öztürk, Cansu Dere, Ece Sükan gibi pek çok ünlünün katıldığı gecenin yıldız davetlileri Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer oldu.

"SİZİN KADAR YAKIŞAN BİR ÇİFT YOK"

Uzun bir aradan sonra eşi ile fotoğrafını paylaşan Tatlıtuğ'un sadece kalp emojisi ile yayımladığı fotoğrafa binlerce beğeni ve yorum geldi.

Sosyal medya kullanıcıları, "Dünyanın en güzel çifti", "Sizin kadar yakışan başka çift yok" gibi yorumlarda bulunarak ünlü çifte iltifatlarda bulundu.

Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çifti 20 Şubat 2016'da Paris'te evlenmişti. 50 kişinin katıldığı düğün Türk Büyükelçiği'nde gerçekleşmişti.

BAŞAK DİZER'İN HAMİLE OLDUĞU İDDİALARI 

Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer'in geçtiğimiz günlerde ortaya atılan 'hamilelik' iddiaları ise gündeme bomba gibi düşmüştü.

Kısa sürede magazin gündemine bomba gibi düşen hamilelik iddiası hakkında açıklama yapan Başak Dizer Tatlıtuğ, "Hamile değilim, yanlış haber" diyerek haberleri yalanlamıştı.

Sıradaki Haber Yükleniyor