Kırık Hayatlar 34. Bölüm Full İzle | Kanal D Kırık Hayatlar Son Bölüm İzle 12 Ekim

Kırık Hayatlar 34. Bölüm Full İzle | Kanal D Kırık Hayatlar Son Bölüm İzle 12 Ekim

Kanal D'nin yeni dizisi Kırık Hayatlar'ın 34. bölümü 12 Ekim Salı günü yayınlandı. Dizinin 34. bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. İşte Kırık Hayatlar dizisinin yeni bölümünü tek parça halinde izleyebileceğiniz link. Kırık Hayatlar 34. Bölüm canlı İzle.

Kırık Hayatlar dizisinin 34. bölümü Kanal D'de 12 Ekim Salı günü yayınlandı. Dizi hafta içi her gün saat 11:00'de yayınlanıyor.

KIRIK HAYATLAR 33. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Banyoda kilitli kalan Deniz, Çınar tarafından kurtarılır. Romantik yemek planları sabote edilse de Çınar bir şekilde durumu telafi edip evde Deniz’le baş başa romantik bir gece geçirir. İkiliyi salonda uyuyakalmış gören bütün aile üyeleri durumdan memnunken. Esin ve Ahu, ikilinin yakınlaşmasından dolayı çılgına döner. Nuran, Özgür ve Esin’i evlendirmek için planlar yapmaya başlar. Elindeki Esin’e ait Kuşadası video kayıtlarını şantaj için kullanıp, Esin’e baskı yapmaya başlar.

Deniz’e ünlü bir iş adamından görüşme teklifi gelir. Bu yemeğin tamamen Ahu tarafından planladığından, başına ne gibi işler açılacağından habersizdir. Jale, ipuçlarını birleştirip Aysel’in kardeşiyle ilgili kendisine bilgi verecek bir kadına ulaşır. Diğer yandan Kocabeylerin aile yemeği sosyal medyaya düşen bir skandal haberle kabusa döner. Haber Deniz ve yemeğe çıktığı çapkın iş adamı ile ilgilidir. Çınar, kıskanmış halde Deniz’e hesap sorarken, şoka uğramış Deniz ne diyeceğini bilemez.

KIRIK HAYATLAR DİZİSİNİN KONUSU

Kırık Hayatlar dizisi, iki gencin aşkları için neleri göze alabileceğini, bir annenin güç için her şeyi nasıl arkada bırakabileceğini ve Kocabey malikanesinde sırların ortaya çıkması ile birlikte aileler arasında yaşanacak büyük hesaplaşmaları ekranlara taşıyacak.

Başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı dizisinin oyuncu kadrosunda Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Berke Özkök, İbrahim Coşkun, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Uğurhan Tekin, Mustafa Bademoğlu, Felicia Sağnak, Serdar Kamalıoğlu, Mesude Tosun Türkmen, Oğuz Edis, Ümit Ufuk Tosun, Sabriye Günüç, Bengi Ceren Uluğ, Özlem Öztürk bulunuyor.

Yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği Kırık Hayatlar dizisinin yönetmen koltuğunda Bekir Dadaş ile İlknur Uğuz Arslan’ın oturuyor. Dizinin öyküsünü Pınar Ordu, İbrahim Güler, Melek Ordu’nun yazarken, senaryoyu ise Yaşar Aksu ve Nilüfer Yenidoğan Özmekik kaleme alıyor.

DİZİNİN KÜNYESİ

Yapım: Nöbetçi Yapım

Yapımcı: Berna Akpınar - Metin Namlısesli

Yönetmen: İlknur Uğuz Arslan - Bekir Dadaş

Senaryo: Yaşar Aksu- Nilüfer Yenidoğan Özmekik

Hikaye: Pınar Ordu, İbrahim Güler, Melek Ordu

Müzik: İrsel Çivit

Ortak Yapımcı: AFF MEDYA

Oyuncular:

Meltem Akçöl (Deniz), Erdem Yılmaz (Çınar), Mine Çayıroğlu (Ahu Kocabey), Burcu Almeman (Aysel Yılmaz), Atsız Karaduman (Fehmi Kocabey), Murat Onuk (Yalçın Kocabey), Arbnora Ademaj (Leyla), Zafer Öztürk (Şevki Yılmaz), Uğurhan Tekin (Serdar Yüksel), Felicia Sağnak (Ela Erduran) , Erdi Ünver (Barış), Mustafa Bademoğlu (Özgür Yüksel), Yeşim Çelebi (Esin Kocabey),Hatice İrkin (Öykü Yılmaz), Sedat Berke Özkök (Mert Kocabey), Ümit Ufuk Tosun ( Turgut), Sabriye Günüç(Hayriye), İbrahim Coşkun(Tekin), İbrahim Coşkun (Tekin Yüksel), Özlem Fidan Kamalıoğlu (Nuran Yüksel), Serdar Kamalıoğlu(Mahmut), Mesude Türkmen (Suzan), Hilal Attar ( Zeki)

Kırık Hayatlar dizisi 34. Bölüm İzle

12 Ekim günü Kanal D'de yayınlanan Kırık Hayatlar dizisinin 34. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link

KIRIK HAYATLAR 34. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

 

Kırık Hayatlar