Kerem Bürsin'den şok itiraflar: 'Otoparkta uyudum, tuvalet temizledim!'

Magazin Haberleri
Kerem Bürsin'den şok itiraflar: 'Otoparkta uyudum, tuvalet temizledim!'

Son olarak final yapan 'Sen Çal Kapımı' dizisinde başrolde yer alan Kerem Bürsin, GAIN'da yayınlanan 'Orda Rahat mısın?' programına konuk oldu. Ünlü oyuncu, kariyer yolculuğuna dair samimi itiraflarda bulundu.

Kerem Bürsin, "Amerika'da 80 küsur seçmeye katıldım, sadece ikisinden olumlu yanıt aldım. Adımı 'Owen Rush' olarak değiştirmeyi düşündüm. Çünkü Türkçe bir isimle sektörde yer bulmak çok zor. Ama kız arkadaşımın babası vazgeçirdi" dedi.

Kerem Bürsin'den şok itiraflar: 'Otoparkta uyudum, tuvalet temizledim!' - Resim : 1

"OTOPARKTA UYUYORDUM"

Ünlü oyuncunun, 'Orda Rahat mısın?' programında yaptığı açıklamalar söyle:

"Los Angeles'ta garsonluk yaptım. Gece kulübünde korumalık ve şoförlük yaptım. Bir spor salonunun tuvaletlerini temizledim. Kirli havluları yıkadım. Şoförlük yaptım. O dönem otoparkta uyuyordum."

"Türkiye'ye geldikten 1.5 yıl sonra ilk dizimde oynadım. O dönem Türkçem çok kötüydü. Devrim Yakut'tan her pazar 2.5 saat diksiyon dersi aldım."

Kerem Bürsin'den şok itiraflar: 'Otoparkta uyudum, tuvalet temizledim!' - Resim : 2

 "HER GÜN BEŞ DOLARA SANDVİÇ YEDİM"

Hande Erçel'le yaşadığı aşkla gündemde olan Kerem Bürsin, "İki ay boyunca her gün bir milyon dolar kazanma şansı sunan restorandan beş dolara sandviç alıp yedim" ifadelerini kullandı.

Kerem Bürsin'den şok itiraflar: 'Otoparkta uyudum, tuvalet temizledim!' - Resim : 3

KEREM'İN MUHTEŞEM YÜZYIL HÜSRANI

Ocak 2011-Haziran 2014 yılları arasında yayınlanan 'Muhteşem Yüzyıl' dizisiyle ilgili çarpıcı bir itirafta bulunan Bürsin, "Muhteşem Yüzyıl'ın ve Çağan Irmak'ın bir projesi için seçmelere katıldım ancak olmadı, seçilemedim" şeklinde konuştu.

34 yaşındaki oyuncu, "Okuduğum senaryolarda ayaklarının üzerinde duran güçlü kadınlar var ama bir şekilde onları yine bir adam kurtarıyor. Bu bir sıkıntı" yorumunda bulundu.

Kaynak: Diğer

Kerem Bursin magazin magazin haberleri Muhteşem Yüzyıl magazin haberleri