"Kendimi iyi hissetmiyorum" diyen ünlü model Liziane Gutierrez'den haber alınamıyor

Kuzey Kore ziyaretçinde çektirdiği çıplak fotoğrafları paylaştığı için ölüm tehditleri alan ünlü model Liziane Gutierrez, 6 Mart'ta koronavirüs aşısı oldu. Aşıdan sonra kendisini iyi hissetmediğini belirten Gutierrez'in o günden beri paylaşım yapmaması endişeye neden oldu.

26.03.2021 11:01

Bir süredir gündemi meşgul eden Brezilyalı model Liziane Gutierrez, en son Kuzey Kore ziyareti sırasında çektirdiği çıplak fotoğraflarıyla konuşulmuştu.

Kuzey Kore'de büyük tepki çeken Gutirerrez ölüm tehditleri almıştı. 

Çektirdiği fotoğrafları Instagram hesabından paylaşınca sosyal medyadan tehditlere maruz kalan Brezilyalı güzel model, paylaşımını yoruma kapatmıştı. 

Ölüm tehditleri aldığını belirten Liziane Gutierrez geçtiğimiz günlerde aşı oldu.

Yaşı genç olmasına rağmen yaşlı insanlardan önce aşı olunca ülkesi Brezilya'da da tepkilerin hedefi olan Gutierrez "Bu benim hatam değil, sıranın önüne geçmedim" diye kendisini savunmuştu. 

Vücudunun reaksiyon gösterdiğini ve kendisini iyi hissetmediğini yazan Liziane Gutierrez 7 Mart'ta yaptığı bu paylaşımdan sonra bir daha paylaşım yapmadı. 

Aradan iki hafta geçmesine rağmen ünlü modelden ses gelmemesi endişelere neden oldu.

Rapçi Chris Brown'a dava açmıştı

Gutierrez, 2016 yılında ünlü rapçi Chris Brown'a kendisine saldırdığı gerçekçesiyle tazminat davası açmıştı. 

Türkiye'ye gelmişti

32 yaşındaki model Liziane Gutierrez, estetik ameliyat olmak için Türkiye'ye de gelmişti.

Yağ aldırma işlemi için gelen Gutierrez'in ameliyatında sorun çıktığı ve güzel modelin yoğun bakıma alındığı iddia edilmişti. 

Liziane Gutierrez kimdir?

31 Mart 1986 tarihinde doğan Gutierrez'in Instagram'da 500 bin takipçisi bulunuyor. Instagram'da ilk paylaşımını 2015 yılında yapan Brezilyalı oyuncu ve model, hayvan hakları savunucus olarak da tanınıyor.

Brezilyalı modelin, Antonio Macedo ile evliliğinden bir oğlu bulunuyor. 

Sıradaki Haber Yükleniyor