Kefaret 24. Bölüm İzle

dizisinin 24. bölümü Fox ekranlarında 2 Mayıs 2021 Pazar günü yayınlandı. İşte merakla beklenen Kefaret dizisinin 24. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. Kefaret 24. bölüm tek parça full izle.

02.05.2021 22:30 | Son Güncelleme : 03.05.2021 13:10

 

Fox TV'de Kefaret dizisinin 24. bölümü 2 Mayıs Pazar günü yayınlandı. Dizinin son bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde.

KEFARET 23. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Kadir, Münevver’in evini geri almaya çalışırken gizemli bir motosikletli evin yeni sahibine hayatı zindan eder. Arzu para kazanmak için yeni yollar arayışındayken Meltem, Alp ile ilginç ve alışılmamış bir anlaşma yaparak yeni bir hayata adım atar. Sude’nin hayatta kalan tek akrabası olduğunu iddia eden birisinin ortaya çıkması herkesi allak bullak eder.

KEFARET DİZİSİNİN KONUSU

Müzik öğretmeni Zeynep (Nurgül Yeşilçay) beş yıl önce iki küçük çocuğu ve doktor kocası Ahmet( Yurdaer Okur) ile yeni tayin oldukları kasabadaki güzel evlerine taşınırken geleceklerinin o yaz sabahı gibi mükemmel olacağından emindi. Doğum gününde bir dilek diledi. Sonraki beş yıl içinde herşeyini kaybetti. Sinan komiser (Mert Fırat) Zeynep'i terk etmedi. Sinan Zeynep'e duyduğu büyük aşk yüzünden işinden oldu. Zeynep kaybettiklerini geri alabilmek için son bir yol denedi. Sinan ile Zeynep el ele verip inatla her şeyi teker teker geri aldılar.

KEFARET 24. BÖLÜM FULL İZLE

Kefaret dizisinin 24. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link.

KEFARET 24. BÖLÜM FRAGMANI

Sıradaki Haber Yükleniyor