Kefaret 22. Bölüm İzle

dizisinin 22. bölümü Fox ekranlarında 18 Nisan 2021 Pazar günü yayınlandı. İşte merakla beklenen Kefaret dizisinin 22. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. Kefaret 22. bölüm tek parça full izle.

18.04.2021 22:00 | Son Güncelleme : 18.04.2021 22:00

Fox TV'de Kefaret dizisinin 22. bölümü 18 Nisan Pazar günü yayınlandı. Dizinin son bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde.

KEFARET 21. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Ahmet hapse giren Arzu’yu kaybetmenin şokuyla geldiği Zeynep’in evinde de barınamaz ve Meltem’in yanına dönmek zorunda kalır. Elif’in ziyareti sonucu Arzu büyük bir ruhsal çöküntü yaşar ve mahkeme, tedavisinin hastanede devam etmesine hükmeder. Sinan, Kadir’in oğlu Kemal’in kumar borçları yüzünden aldığı ölüm tehditlerini araştırmaya başlar. Tehditlerin kaynağına ulaşan Sinan’ın sevdiklerinin başına büyük dertler açılır. Fulya ve Emre ve Münevver ile Kadir’in Zeynep’in bahçesindeki çifte düğün hazırlıkları düğüne birkaç saat kala sürpriz bir gelişme ile yarım kalır.

KEFARET DİZİSİNİN KONUSU

Müzik öğretmeni Zeynep (Nurgül Yeşilçay) beş yıl önce iki küçük çocuğu ve doktor kocası Ahmet( Yurdaer Okur) ile yeni tayin oldukları kasabadaki güzel evlerine taşınırken geleceklerinin o yaz sabahı gibi mükemmel olacağından emindi. Doğum gününde bir dilek diledi. Sonraki beş yıl içinde herşeyini kaybetti. Sinan komiser (Mert Fırat) Zeynep'i terk etmedi. Sinan Zeynep'e duyduğu büyük aşk yüzünden işinden oldu. Zeynep kaybettiklerini geri alabilmek için son bir yol denedi. Sinan ile Zeynep el ele verip inatla her şeyi teker teker geri aldılar.

KEFARET 22. BÖLÜM FULL İZLE

Kefaret dizisinin 22. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link.

Sıradaki Haber Yükleniyor