Kefaret 20. Bölüm İzle

dizisinin 20. bölümü Fox ekranlarında 4 Mart 2021 Pazar günü yayınlandı. İşte merakla beklenen Kefaret dizisinin 20. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. Kefaret 20. bölüm tek parça full izle.

04.04.2021 22:40 | Son Güncelleme : 10.04.2021 16:15

Fox TV'de Kefaret dizisinin 20. bölümü 4 Nisan Pazar günü yayınlandı. Dizinin son bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde.

KEFARET 19. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Arzu ameliyattan çıkar ancak durumu ciddiyetini korumaktadır. Bebeği ile çiftliğe yerleşen Meltem lehine tanıklık yapmayınca Zeynep, Arzu’yu öldürmeye teşebbüs suçlamasıyla tutuklanıp cezaevine gönderilir. Ahmet, Arzu’ya yakın olabilmek için tedavi gördüğü hastanede işe başlar. Sinan gizli görevini tamamlayıp dönmüştür, cezaevinde çok zor günler geçirmekte olan Zeynep’i kurtarabilmek için Arzu ile pazarlık yapmak zorunda kalır.

KEFARET DİZİSİNİN KONUSU:

Müzik öğretmeni Zeynep (Nurgül Yeşilçay) beş yıl önce iki küçük çocuğu ve doktor kocası Ahmet( Yurdaer Okur) ile yeni tayin oldukları kasabadaki güzel evlerine taşınırken geleceklerinin o yaz sabahı gibi mükemmel olacağından emindi. Doğum gününde bir dilek diledi. Sonraki beş yıl içinde herşeyini kaybetti. Sinan komiser (Mert Fırat) Zeynep'i terk etmedi. Sinan Zeynep'e duyduğu büyük aşk yüzünden işinden oldu. Zeynep kaybettiklerini geri alabilmek için son bir yol denedi. Sinan ile Zeynep el ele verip inatla her şeyi teker teker geri aldılar.

KEFARET 20. BÖLÜM FULL İZLE

Kefaret dizisinin 20. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link.

Sıradaki Haber Yükleniyor