Kefaret 19. Bölüm İzle

dizisinin 19. bölümü Fox ekranlarında 28 Mart 2021 Pazar günü yayınlandı. İşte merakla beklenen Kefaret dizisinin 19. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. Kefaret 19. bölüm tek parça full izle.

28.03.2021 21:30 | Son Güncelleme : 28.03.2021 21:30

Fox TV'de Kefaret dizisinin 19. bölümü 28 Mart Pazar günü yayınlandı. Dizinin son bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde.

KEFARET 18. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Sinan’ın kayıp haberi çiftliğe bomba gibi düşerken Arzu’nun zorla tuttuğu Meltem ve bebeğini zor günler beklemektedir. Ahmet, Arzu’nun Cansu’yu takas etme talebini reddeder ve telefonu yüzüne kapatır. Fulya meslekten atılmak pahasına Sinan’ı bulabilmek için sıra dışı yöntemlere başvururken Emre de Alp’in de yardımını alarak Meltem’i aramaktadır. Ahmet’in umursamazlığına dayanamayan Zeynep kendini tehlikeye atarak Arzu ile konuşmaya gider ancak bu kararı kötü sonuçlar doğuracaktır.

KEFARET DİZİSİNİN KONUSU:

Müzik öğretmeni Zeynep (Nurgül Yeşilçay) beş yıl önce iki küçük çocuğu ve doktor kocası Ahmet( Yurdaer Okur) ile yeni tayin oldukları kasabadaki güzel evlerine taşınırken geleceklerinin o yaz sabahı gibi mükemmel olacağından emindi. Doğum gününde bir dilek diledi. Sonraki beş yıl içinde herşeyini kaybetti. Sinan komiser (Mert Fırat) Zeynep'i terk etmedi. Sinan Zeynep'e duyduğu büyük aşk yüzünden işinden oldu. Zeynep kaybettiklerini geri alabilmek için son bir yol denedi. Sinan ile Zeynep el ele verip inatla her şeyi teker teker geri aldılar.

KEFARET 19. BÖLÜM FULL İZLE

Kefaret dizisinin 19. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link.

Sıradaki Haber Yükleniyor