Kefaret 18. Bölüm İzle

dizisinin 18. bölümü Fox ekranlarında 21 Mart 2021 Pazar günü yayınlandı. İşte merakla beklenen Kefaret dizisinin 18. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. Kefaret 18. bölüm tek parça full izle.

22.03.2021 16:23

Fox TV'de Kefaret dizisinin 18. bölümü 21 Mart Pazar günü yayınlandı. Dizinin son bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde.

KEFARET 17. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Ahmet, Arzu ile ilişkisinin basına düşmesi sonrası işinden olunca bunalıma girer ve Zeynep’in çiftliğindeki köy evine sığınır. Meltem, Ahmet’e boşanma davası açar ve uzaklaştırma kararı çıkartır. Son anda polis baskınından kurtulan Arzu kendisini ihbar eden ve bütün parasına el koyanın kim olduğunu araştırmaktadır. Zeynep ve Sinan nikah için gün alırlar ancak Sinan nikah gününe kadar görevli olarak yurtdışında olacaktır. Nikah günü yaklaşır ancak Sinan’dan hiçbir haber alınamamaktadır.

KEFARET DİZİSİNİN KONUSU:

Müzik öğretmeni Zeynep (Nurgül Yeşilçay) beş yıl önce iki küçük çocuğu ve doktor kocası Ahmet( Yurdaer Okur) ile yeni tayin oldukları kasabadaki güzel evlerine taşınırken geleceklerinin o yaz sabahı gibi mükemmel olacağından emindi. Doğum gününde bir dilek diledi. Sonraki beş yıl içinde herşeyini kaybetti. Sinan komiser (Mert Fırat) Zeynep'i terk etmedi. Sinan Zeynep'e duyduğu büyük aşk yüzünden işinden oldu. Zeynep kaybettiklerini geri alabilmek için son bir yol denedi. Sinan ile Zeynep el ele verip inatla her şeyi teker teker geri aldılar.

KEFARET 18. BÖLÜM FULL İZLE

Kefaret dizisinin 18. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link.

Sıradaki Haber Yükleniyor