Kanunsuz Topraklar 3. Bölüm Full İzle... Fox Kanunsuz Topraklar son bölüm izle

Kanunsuz Topraklar 3. Bölüm Full İzle... Fox Kanunsuz Topraklar son bölüm izle

Fox'un yeni dizisi Kanunsuz Topraklar'ın 3. bölümü 13 Ekim 2021 Çarşamba günü yayınlandı. Dizi biter bitmez internete yüklendi. İşte Kanunsuz Topraklar dizisinin 3. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link. Kanunsuz Topraklar 3. Bölüm Full izle.

Kanunsuz Topraklar dizisinin 3. bölümü Fox TV ekranlarında 13 Ekim Çarşamba günü yayınlandı.

Ramo dizisinin başrol oyuncusu Esra Bilgiç ile Bir Zamanlar Çukurova'nın yıldızı Uğur Güneş'in yer aldığı Kanunsuz Topraklar, Gold Film imzalı. Dizinin yönetmen koltuğunda Faruk Teber otururken, senaryosunu ise Zülküf Yücel kaleme alıyor.

Kanunsuz Topraklar 2. Bölümde Ne Olmuştu?

Malik Bey’i vuran Davut jandarmaya teslim olmak ister fakat kardeşleri Celal ve Eyüp buna karşı çıkarlar. Davut’u bayıltıp bir mağarada saklarlar lakin mağara, daha önce Davut’u öldürmesi için Malik Bey tarafından tutulan Çolak eşkıyasının gizlendiği yerlerden biridir. Gülfem, Davut’un teslim olması için Fatma Ana’ya baskı yapar ama ondan babası yüzünden küçük Elif’in de öldüğünü öğrenince perişan olur ve babası hakkındaki fikirleri iyice değişmeye başlar.

Kanunsuz Topraklar Dizisinin Konusu

Kanunsuz Topraklar dizisi; 1940’ların Zonguldak’ında kömür madeni işleterek zengin olan Malik Bey’in kızı Gülfem ile Malik Bey’in madeninde işçi olarak çalışan Davut’un arasındaki imkânsız aşkı konu alıyor.

Kanunsuz Topraklar Oyuncu Kadrosu

Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik, Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, Umay Anadolu Kaboğlu, Mısra Tüfek, Rana Kayacan, Hür Can Davran, İhsan İlhan ve Ali Erkazan.

Kanunsuz Topraklar 3. Bölüm Fragmanı

Kanunsuz Topraklar 3. Bölüm İzle

Fox'ta 13 Ekim'de yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisinin 3. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Kanunsuz Topraklar