Kanserle mücadele eden Billur Kalkavan'dan yeni haber!

Magazin Haberleri
Kanserle mücadele eden Billur Kalkavan'dan yeni haber!

Bir süredir akciğer kanseriyle mücadele eden Billur Kalkavan, sağlık durumunu anlattı. Tedavisinin olumlu bir şekilde devam ettiğini söyleyen Kalkavan, "Bu hastalığı en hızlı yenen insan olma yolunda ilerliyorum" dedi.

59 yaşındaki oyuncu Billur Kalkavan, şu sıralar zor günler yaşıyor. Geçtiğimiz haftalarda Akciğer kanserine yakalandığını duyuran Billur Kalkavan’dan yeni haber geldi.

"BU HASTALIĞIN EN HIZLI YENEN İNSAN OLMA YOLUNDA İLERLİYORUM"

"Tek sorunum iştah" diyen Kalkavan, tedavisinin evinde süreceğini belirterek şu ifadeleri kullandı:

"Herkes soruyor en iyisi buradan anlatmak. Tetkikler yapıldı sonuçlar mükemmel (maşallah). Beynim tertemiz, lezyonlar çürüyor ve yok oluyorlar. Ufak tefek bir şeyler kaldığından doktorum ilaçlarımı hafifletti. Yarın eve dönüyorum, artık hastanede çok kalmama gerek yok enerjim iyi. Ağrım sızım yok. Hala tek sıkıntım iştah onu da halledeceğim yavaş yavaş. Kilom 47 boyum 1.64 evli ve 6 çocukluyum. Soran, ilgilenen, dua eden, iyi niyetlerini dileklerini gönderen herkese sonsuz teşekkürler. Sayenizde bu hastalığı en hızlı yenen insan olma yolunda ilerliyorum. Benden de herkese sevgiler, saygılar. Tabii ki en önemlisi bundan sonra sağlığı korumak. Bir sürü konuda düşünce yapısını değiştirmek ki bir daha uğramasın. Bye bye pislikler..."

Kanserle mücadele eden Billur Kalkavan'dan yeni haber! - Resim : 1

Kaynak: Haber Global

Billur Kalkavan akciğer kanseri Billur Kalkavan sağlık durumu magazin haberleri Billur Kaya instagram