İzleyenler "Ne oldu bu kıza diyor" Camdaki Kız'da Nalan ve Hayri cephesinde sürpriz gelişme!

Magazin Haberleri Camdaki Kız Dizi Haberleri
İzleyenler "Ne oldu bu kıza diyor" Camdaki Kız'da Nalan ve Hayri cephesinde sürpriz gelişme!

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız'da Cana'nın hamile olduğunu öğrenmesinin ardından Nalan adeta bambaşka birine dönüyor. Camdaki Kız 47. sezon finali bölüm fragmanında Hayri ve Nalan, Pera ve Muzaffer'in düğününde öpüşüyor. İşte Camdaki Kız'ın 47. son bölüm fragmanı...

Kanal D ekranlarında Perşembe günleri yayınlanan Camdaki Kız dizisinin yeni fragmanı yayınlandı. Camdaki Kız dizisinin sezon finali bölümünde Feride ve Selen, Cana’nın hamileliğini sonlandırmak için gerekeni yapar ama yine de Nalan’ın bunu öğrenmesini engelleyemez. Cana’nın hamile olduğunu öğrenen Nalan ise soluğu Hayri’nin yanında alır. Ondan sonra olanlar olur. İzleyenler sosyal medyada "Ne oldu bu kıza", "İçinden canavar çıktı" yorumları yapıyor.

Öte yandan Nalan’ın Hayri’yi kendisinden kıskandığını anlayan Billur, Nalan ile yüzleşir. İşte Camdaki Kız dizisinin 47. bölüm fragmanı.

CAMDAKİ KIZ 47. SEZON FİNALİ BÖLÜMÜ İZLE

CAMDAKİ KIZ KONUSU

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye'nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu'yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

CAMDAKİ KIZ DİZİSİNİN OYUNCULARI

Oyuncular: Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek bulunuyor.

 

Kaynak: Haber Global

Camdaki Kız Kanal D kanal d dizileri camdaki kız nalan Camdaki Kız Hayri Camdaki Kız sezon finali izle camdaki kız 47. bölüm izle camdaki kız fragman dizi izle