Emanet'te beklenmeyen değişiklik!

Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın başrolleri paylaştığı dizisinin yayın saati değişti.

12.04.2021 12:48 | Son Güncelleme : 12.04.2021 12:51

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet hafta içi her gün saat 19.00'da seyirci karşısına çıkıyordu.

Haftalık yayınlanan dizilerle girdiği reyting yarışından başarıyla çıkan Emanet'in yayın saati değişti. Karamel Yapım imzası taşıyan dizi, Ramazan boyunca saat 20.00'de yayınlanacak. 

Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın başrolleri paylaştığı dizinin bugün yayınlanacak bölümü saat 19.00'da, 13 Nisan'da seyirciyle buluşlacak olan 157. bölümü ise saat 20.00'de yayınlanacak.

EMANET'İN KONUSU NEDİR?

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

EMANET DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda, Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay yer alıyor. 

Dizinin yönetmen koltuğunda Ayhan Özen ve Taner Tunç otururken, senaryosunu ise Başak Yazı Odası kaleme alıyor.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor