Kalp Yarası izle | ATV Kalp Yarası 16. Bölüm İzle | Kalp Yarası son bölüm 18 Ekim

Kalp Yarası izle | ATV Kalp Yarası 16. Bölüm İzle | Kalp Yarası son bölüm 18 Ekim

ATV'nin yeni dizisi Kalp Yarası'nın 16. bölümü 18 Ekim Pazartesi günü yayınlandı. İşte Kalp Yarası'nın 16. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. Kalp Yarası 16. Bölüm İzle

Kalp Yarası dizisinin 16. Bölümü atv ekranlarında 18 Ekim Pazartesi günü yayınlandı.

Kalp Yarası 15. Bölümde ne olmuştu?

Herkes tarafından reddedilen ve yapayalnız kalan Hande çektiği intihar videosunu Ferit ve Ayşe'ye gönderir. Boşanmanın sancılarını yaşayan Ayşe ve Ferit, Hande'yi kurtarır. Hande'nin bu hamlesi ortalığı karıştırırken, Ayşe ve Ferit'in aşkları bir kez daha sorgulanır.

Azade oğlu için hayatından vazgeçmeyi göze alan Hande'nin gelini olması hayalinden vazgeçmemiştir. Ancak bunun gerçekleşmesi için Ferit'in Ayşe'den vazgeçmesi gerekmektedir.

Kızının intihar teşebbüsü ile sarsılan Zümrüt, Hüseyin'in masum bir insanı öldürüp iftira atmasının bedelini kızının ödediğini düşünür ve bir karar alır. Bu kararı uygulamak, Zümrüt için hiç de kolay olmayacaktır.

Tüm bunlar yaşanırken hapisten yeni çıkan ve Antakya'da tek başına ayakta kalma mücadelesi veren Ayşe, Ferit'ten ayrılabilmek için hem kendi yüreğiyle hem de Ferit'le mücadele etmek zorunda kalır. Ferit'in Ayşe'yi geri kazanmak için verdiği mücadele ise Hande'nin intihar teşebbüsü nedeniyle iyice zora girmiştir.

Kalp Yarası 16. Bölüm İzle

ATV'de 18 ekim günü yayınlanan Kalp Yarası dizisinin 16. Bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kalp Yarası 16. Bölüm Fragmanı İzle

Kalp Yarası Dizi Haberleri Magazin Haberleri