Kalp Yarası 15. Bölüm Full İzle | ATV Kalp Yarası son bölüm tek parça full izle

Kalp Yarası 15. Bölüm Full İzle | ATV Kalp Yarası son bölüm tek parça full izle

ATV'nin yeni dizisi Kalp Yarası'nın 15. bölümü 11 Ekim Pazartesi günü yayınlandı. Dizinin yeni Bölümü biter bitmez internete yüklendi. İşte Kalp Yarası'nın 15. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. Kalp Yarası 15. Bölüm İzle.

Kalp Yarası dizisinin 15. Bölümü atv ekranlarında 11 Ekim Pazartesi günü yayınlandı.

Kalp Yarası 14. Bölümde ne olmuştu?

Ferit, Ayşe'ye karşı tüm hayal kırıklıklarını bastırıp Ayşe'nin işlemediği bir suç yüzünden haksız yere tutulduğu cezaevinden çıkarmak için canını dişine takarak çalışır. Mahkeme günü gelip çattığında Ferit Ayşe'yi savunurken farkına varmadan daha büyük kırgınlıklara yol açar.

İhsan'ın ihaneti Vedia'nın hayatını alt üst etmekle kalmaz, Vedia'nın konaktaki konumunu da sarsar. Vedia'nın tek tesellisi Zeytin olur. Yaman ise Sancakzadeler'e karşı kurduğu intikam oyununa devam etmektedir.

Hande'nin Ayşe ve Ferit'i ayırmak için oynadığı oyunlar işe yaramaz. Üstüne üstlük Ayşe de Ferit de ona meydan okur. Öte yandan Yaman'dan aldığı ders de Hande'yi iyice sarsmış, zaten kırılgan olan ruh halini daha da kötüye götürmüştür. Hande, elindeki son kozu oynamaya karar verir. Hande'nin bu son hamlesi en çok da Ayşe ve Ferit'in hayatını kökünden değiştirecektir.

Kalp Yarası 15. Bölüm İzle

ATV'de 11 ekim günü yayınlanan Kalp Yarası dizisinin 15. Bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kalp Yarası 15. Bölüm Fragmanı İzle

Kalp Yarası