Kahraman Babam dizisinin yayın tarihi belli oldu

Kahraman Babam dizisinin yayın tarihi belli oldu

10. Ev yapım şirketinin Show TV için çektiği Kahraman Babam dizisinin yayın tarihi belli oldu. İşte, Görkem Sevindik ve Nilay Deniz'in başrolleri paylaştığı dizi hakkında merak edilenler…

'Kırmızı Kamyon' adıyla duyurulan, kahraman itfaiyecilerin zorlu mücadelesinin yanı sıra bir babanın kızına kavuşma hikayesini konu alan dizi ‘Kahraman Babam’ ismiyle yoluna devam ediyor. 

Dram ve aksiyonu bir araya getiren hikayesiyle dikkat çeken 'Kahraman Babam' aksiyon dolu sahnelere imza atmaya hazırlanıyor. 

Sema Ergenekon’un senaryo süpervizörlüğünü üstlendiği; Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya’nın kaleminin Osman Kaya’nın rejisiyle buluştuğu ‘Kahraman Babam’ın oyuncu kadrosunda; Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınlıoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır gibi birçok önemli isim bir araya geliyor.

'Kahraman Babam' 14 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00'de Show TV'de başlıyor.

Kaynak: Haber Global

Kahraman Babam