Justin Bieber’den çarpıcı itiraf: 'İntiharın eşiğindeydim'

Justin Bieber’den çarpıcı itiraf: 'İntiharın eşiğindeydim'

2018 yılında ABD’nin New York şehrinde Justin Bieber-Hailey Baldwin çifti, nikah masasına oturmuştu. Mutlu bir evliliği olan Justin Bieber, bebek sahibi olmak istediğini açıkladı.

Model Hailey Bieber ile Justin Bieber, aile olmaya hazırlanıyor. Kanadalı şarkıcı, adına hazırlanan belgeselde, 2021 planları arasında bebek sahibi olma isteğinden bahsetti.

24 yaşındaki ABD'li model ile üç yıldır mutlu bir evlilik sürdüren Justin Bieber, “Hailey ile evlenmeden önce intiharın eşiğindeydim” itirafında bulundu.

Londra’da verdiği konser sonrası soruları tüm içtenliğiyle yanıtlayan ünlü şarkıcı, konu Hailey Baldwin ile olan cinsel hayatına gelince, “İşler bazen çılgına dönebiliyor” dedi.

Bieber, eşi Hailey ile nasıl vakit geçirdiklerini soran bir hayranına, “Yani ben eşimle birlikteyken, tüm gün ne yaptığımızı tahmin edersiniz. İşler çok çılgın olabiliyor" yanıtını vermişti.

"Eşimle birlikte film izlemeyi ve takılmayı seviyorum" açıklamasını yapan 27 yaşındaki dünyaca ünlü şarkıcı, “Kesinlikle rahat durmuyoruz” diye de ekledi.

Kaynak: Haber Global

Magazin Haberleri