Ebru Şallı paylaşımı ile yürekleri yaktı! ‘Bazı anlar ölümsüzdür, hep yaşar... İşte o an’

Ebru Şallı paylaşımı ile yürekleri yaktı! ‘Bazı anlar ölümsüzdür, hep yaşar... İşte o an’

Eski manken Ebru Şallı, geçtiğimiz yıl nisan ayında kaybettiği oğlu Pars’a olan özlemini sosyal medya hesabı üzerinden dile getirdi. Zor günleri aşmaya çalışan Şallı’ya çok sayıda yorum geldi.

Ebru Şallı'nın Harun Tan ile evliliğinden olan Pars, iki yıl boyunca mücadele ettiği lenfoma hastalığına yenilerek, 10 yaşında iken 16 Nisan 2020'de hayatını kaybetti. 

Oğlu Pars'a 'ponçiğim' diye seslene ve ona olan özlemini her fırsatta dile getiren Ebru Şallı, sosyal medya hesabından son yaptığı paylaşım ile yine yürekleri sızlattı. 

Ebru Şallı'nın oğlu Pars Tan ile eğlendiği anlardan oluşan kareler yürekleri parçaladı.

Şallı oğlu Pars ile olan fotoğraflarına "Bazı anlar ölümsüzdür, hep yaşar. İşte o an... ponçiğim" notunu düştü.

Ebru Şallı’ya sanat camiasından ve takipçilerinden çok sayıda destek mesajı geldi.

“YAŞAMAYAN ANLAMAZ”

Oğlu Pars’ı kaybettikten sonra zor günler geçiren Ebru Şallı, Mother’s Life dergisine verdiği röportajda, “Hayatta durmaya çalışıyorum. Hiç kolay değil, yaşamayanın anlayabileceği gibi bir durum yok ortada” demişti.

 Sosyal medyada kendisine yapılan eleştirileri ciddiye almadığını belirten Şallı, “Gerçek olduklarını düşünmüyorum. Normal bir insanın bu konu hakkında tek kelime bile söylerken vicdanen yerle bir olacağını düşünüyorum. Gerçek olmayan o sanal ortamda yazılan çirkin yorumlar. Tamamen organize suç işleyen insanlar, Allah hepsine şifa versin” açıklamasında bulunmuştu.

Ponçik diye hitap ettiği oğluyla bağlantısının sonsuza kadar süreceğini açıklayan Şallı, “Onunla bağlantım hep devam ediyor, sonsuza kadar da edecek. Çok büyük ve kutsal bir bağ. Çok özlüyorum. Ve bazen onun kokusunu duyuyorum işte o anlar beni zorluyor tabii. Eşsiz melek kokusu arada bir geliyor bana, şükrediyorum. Onunla yaptığımız her şeyi devam ettirmeye çalışıyorum. Devam ettirip daha fazlasını da yapacağım gücüm yettikçe” diye konuşmuştu.

Kaynak: Haber Global

Magazin Haberleri