Irmak Ünal koronavirüse yakalandı! "Çok sert geçiyor, perişan oldum"

Cihan Ünal'ın kızı oyuncu Irmak Ünal, sosyal medya hesabından e yakalandığını duyurdu. Ünal, paylaşımında yaptığı hatayı itiraf etti.

29.10.2020    11:39

Oyuncu Irmak Ünal, Instagram hesabından koronavirüse yakalandığını duyurdu.

Dört gündür koronavirüsle boğuştuğunu belirten Irmak Ünal, paylaşımında şunları dile getirdi:

“‘Boğuşuyorum’ diyorum çünkü gerçek bir boğuşma geçirdim. Çok şükür bugün kendimi iyi hissediyorum. Bütün yazı çok dikkatli geçirdim, Bodrum’da tam bir izolasyon temposunda yaşadım. Doğru beslenme ile bağışıklık sistemimi güçlü tutmaya çalıştım. Sosyalleştiğim zamanlarda çok dikkatliydim.

"HATAYA KURBAN GİTTİM"

Maalesef okulların açılmasıyla İstanbul’a gelme kararı aldım ve aynı hafta bir arkadaşımdan bu hastalığa yakaladım. Herkes farklı geçiriyor. Ancak uluslararası uçuş yapan insanların 14 gün karantinada bulunması gerekiyor. Ben bu tarz bir hataya kurban gittim. Bunu bilseydim o kişiyle vakit geçirmezdim. Çünkü ben kendimce kurallarım var. Annem ve üvey babam kronik hasta çok dikkatli olmaya çalışıyorum. Kimsenin seyahati beni ilgilendirmiyor ama seyahat sonrası karantinanız beni ilgilendiriyor."

Ünal açıklamasının devamında, "Çok sert geçiyor, perişan oldum. Çevremizdeki insanlar için dikkatli olmak zorundayız. Çok sağlıklı olmama rağmen benim vücudumda yenik düştü. Lütfen kapalı alanlarda da maske takın" dedi.

"3 GÜNDÜR İLACIM BANA ULAŞMADI"

Ünal 3 gündür ilacını alamadığını, hala kendisine ilaç ulaşamadığını söyledi. Sisteme bile pozitif olduğunun geçmediğini söyledi.

Kaynak: Haber Global

Son Güncelleme : 03.11.2020 - 16:05
Sıradaki Haber Yükleniyor