x

Haber Global

İrem Derici: Kiramı ödeyemezsem annemin evine yerleşirim

Şarkıcı İrem Derici, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Derici, sürecinde şov dünyasındaki isimlerin ekonomik sıkıntı çekmesiyle ilgili yorumda bulundu.

22.05.2020 - 14:57

A -

A +

Koronavirüs nedeniyle 60 gündür evinden çıkmayan İrem Derici, önceki gün Nişantaşı'nda kuaförden çıkarken görüntülendi. "Artık kuaförün zamanı gelmişti" diyen Derici, koronavirüse karşı tedbir amaçlı taktığı maskeyle ilgili şu yorumda bulundu:

"Bu maske işi aslında işime geldi. Kuaföre yürüyene kadar 10 kişiyle fotoğraf çekilirdim. Şimdi 'kısa boylu bir kadın geçiyor' diye kimse yüzüme bile bakmıyor. Siz bile zor tanıdınız." 


"TROL OLARAK YAŞAYAN BİR KADINIM"

DM'den yürüyün sözleri çok konuşulan İrem Derici, "Benim yaptığım her espriyi, her küfrü magazin başlığı yaparsanız bu iş ilerlemez. Dünün haberi olur, yeni bir şey olmaz. Uzmanlar gereken her şeyi söylüyor benim birazcık ortamı yumuşatmam lazım, DM'den yürüyün dedim. Bana karantinaya gerek yok sabah akşam yürüyorlar bana. Ben trol olarak yaşayan bir kadınım. Benim ne yaptığımı yapın ne dediğimi yapın. Sanatçıları halk niye örnek alıyor, beni kimse örnek almasın. Ben şarkı söyleyen bir kadınım bana neden bu misyonu yüklüyorsunuz. İrem Hanım çocuklarımız sizi örnek alıyor diyenler oluyor, almasın Abi, ben sadece şarkı söyleyen bir kadınım" diyerek tepki çekecek açıklamalarda bulundu.

"KASLI, KOLLU, DÖŞÜ KILLI ESMER BEĞENİYORUM"

Magazin gündemini de değerlendiren İrem Derici, Hande Ataizi'nin Kenan İmirzalıoğlu hakkında yaptığı açıklama için, "Çevirelim bakalım sokaktan birini Kenan gibi rol yapabilecek mi? Benim tercihimi soruyorsanız; ben kaslı, kollu, döşü kıllı esmer beğeniyorum. Şaka bir yana ikisi de işlerini mükemmel yapan ve sarsılmayacak markalar olmuşlar. Ben ikisine de bayılıyorum. Buna yorum yapmak ne bana düşer ne Hande Hanım'a düşer" sözleriyle eleştirdi.

"KİRAMI ÖDEYEMEZSEN ANNEMİN EVİNE YERLEŞİRİM"

Demet Akalın'ın ben bile geçinemiyorum sözü hatırlatılan İrem Derici, "Bir tane şarkı satın alıyorsun, aranje, klip, PR derken 250 bin lira yapıyor. Gelir kadar gider de var. Ben açlık sınırı olarak bakıyorum. Kiramı ödeyemezsem annemin evine yerleşir, orada bir odam var, oraya yerleşirim diye düşünüyorum. Bilmiyorum kimseyi yargılamak eleştirmek bana düşmez. Herkesin farklı gelir gider hesabı var" diyerek sözlerini noktaladı.

Son Güncelleme : 22.05.2020 - 15:43
Sıradaki Haber Yükleniyor