x

Haber Global

Idris Elba, 'koronavirüse yakalandığını açıklamak için para aldı' iddialarına ateş püskürdü

Koronavirüs testi pozitif çıkan ve eşiyle birlikte karantinada olan Idris Elba için "e yakalandığını açıklaması için para aldı' iddiaları ortaya atıldı. Ünlü oyuncu, bu iddialara sosyal medya hesabı üzerinden yanıt verdi.

26.03.2020 - 15:25

A -

A +

Idris Elba, internette yayılan, "Koronavirüs olduğunu açıklaması için para aldığı" iddialarını 'saçmalık' diye niteledi. Instagram'dan canlı yayın yapan 47 yaşındaki ünlü oyuncu, "Benim gibi birine koronavirüs olduğumu söylemek için para ödeneceği fikri... Bu kesinlikle saçmalık. Büyük aptallık. İnsanlar bunu habermiş gibi yaymak istiyor. Aptalca" dedi. 

"BU BİR FİLM DEĞİL, BEN DE AKTÖR DEĞİLİM"

Eşi Sabrina Dhowre-Elba'nın testinin de pozitif çıktığını hatırlatan Elba, "Sabrina'nın ve benim burada oturup buna sahip olup olmadığımızı söylememizin bana bir yararı yok. Bundaki mantığı anlamıyorum. Testi yaptırdım, ama aynı zamanda Covid bulaştığını öğrendim. Bu beni ayrıcalıklı mı yapıyor? Bu hikayeleri hokkabaz gibi yoktan var eden çok insan bulunuyor" ifadelerini kullandı. 

"Bu bir film değil. Ben de şu anda bir aktör değilim" vurgusu yapan ünlü oyuncu, "Sadece bir insanım ve toplumun gözü önündeyim. Dolayısıyla insanların bunun gerçek olduğunu anlamasını istiyorum. Test yaptırdığım için ayrıcalıklı olduğumu falan hissetmiyorum. Bu virüs zengin ya da fakir olmakla ilgili değil. Kesinlikle herkes test yaptırmalı" diye konuştu. 

 

Son Güncelleme : 26.03.2020 - 17:43
Sıradaki Haber Yükleniyor