İçimizden Biri dizisinin yayın saati değişti!

İçimizden Biri dizisinin yayın saati değişti!

Başrollerinde Bora Akkaş, Mustafa Avkıran ve Özge Yağız'ın yer aldığı İçimizden Biri dizisinin yayın saati değişti. İşte detaylar...

Show TV'nin Süreç Film imzalı dizisi 'İçimizden Biri' 12 Eylül Pazar akşamı izleyiciyle buluşmuştu. Show TV'nin aldığı bir kararla dizinin yayın günü değiştirildi. 

Yapımcılığını Süreç Film'in, genel hikaye, senaryo ve yönetmenliğini ise Ersoy Güler'in üstlendiği İçimizden Biri, yeni bölümleriyle her salı saat 20.00'de ekranlara geliyordu. 

İkimizden Biri dizisinin 5. bölümünün yayın saati değişti. Show TV'nin yayın akışında, İkimiziden Biri 5. bölümün 21.45'te ekranlarda olacağı yer alıyor. 

İkimizden Biri 5. bölüm 12 Ekim saat 21.45'te Show TV'de olacak. 

İÇİMİZDEN BİRİ 5. BÖLÜM FRAGMANI

İÇİMİZDEN BİRİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İlk kez birbirlerine olan güvenlerini sorgulamaktadırlar. Aşklarından aldıkları güçle bu sınavı da geçeceklerine inanmaktadırlar.

Fakat, Hünkar’ın sıraladığı şartlar, onları yine bir eşiğe getirecektir. Adam ve Havva kendilerine güvense de yine iki aile arasında kalacak, yine kendilerini mücadele içinde bulacaklardır. Ama bu kez işler öyle bir noktaya gelecektir ki kim doğru kim yanlış; kim dürüst kim yalancı asla ayırt edilemeyecektir. Yine Havva’nın kalbi kırılacak ama bu kez telafisi mümkün olamayacaktır. Genç aşıklar, binbir hayalle çıktıkları bu yolda hiç ummadıkları bir sona ulaşacaktır.

Kaynak: Haber Global

Dizi Haberleri İçimizden Biri