İçimizden Biri 1. Bölüm Full İzle

Show TV'nin yeni dizisi İçimizden Biri'nin ilk bölümü 12 Eylül Pazar günü yayınlandı. Dizinin 1. bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. İçimizden Biri dizisinin 1. bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde. İçimizden Biri 1. Bölüm izle. 

İçimizden Biri 1. Bölüm Full İzle

İçimizden Biri dizisinin 1. bölümü Show TV ekranlarından 12 Eylül Pazar günü yayınlandı.

İÇİMİZDEN BİRİ 1. BÖLÜMDE NE OLDU?

Havva ile Adam; iki yıldır aşklarını gizli saklı yaşayan iki aşıktır. Ne var ki, Adam artık aşkını gizlemek değil, herkese haykırmak istemektedir, bu yüzden Havva’ya evlenme teklif eder.

Yani yasak elma bu kez Havva’nın değil, Âdem’in elindedir. İki aşık, aşkları için cennetten kovulmayı göze alsa da ödeyecekleri bedelin henüz farkında değillerdir.

İÇİMİZDEN BİRİ DİZİSİNİN KONUSU

Bir Türk'le bir İrlandalı’nın; bir Müslümanla bir Hristiyan’ın birbirine aşık olması, onlara göre normal olsa da bunu Adam’ın papaz olan babasına, Havva’nın hacı olan babasına anlatmak hiç kolay olmayacaktır. Genç aşıklar, ailelerinin neler yapabileceğini gördüğünde ise yöntem değiştirmeye karar verirler. İzin almayacak, emrivaki yapacaklardır. Fakat bu plan, başta bunu kurgulayanlar olmak üzere herkes için sürpriz bir finalle sonuçlanacaktır. Havva ile Adam, artık kendilerinin bile tahmin edemedikleri bir yola girmişlerdir. Neyi kazanıp neyi kaybedecekleri konusunda ise hiçbir fikirleri yoktur.

DİZİ EKİBİ

Yapımcılığını Süreç Film'in, genel hikâye, senaryo ve yönetmenliğini ise Ersoy Güler'in üstlendiği 'İçimizden Biri'nin başrollerinde Bora Akkaş, Mustafa Avkıran, Özge Yağız, Derya Alabora ve Renan Bilek yer alıyor. Onlara Asuman Dabak, Benian Dönmez, Burak Satıbol, Deniz Cengiz, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Korhan Herduran, Faruk Akgören, Ozan Can Yiğit, Metin Çanak, İrem Tuncer, Pelin Şükrüoğlu, Nil Kılınçoğlu, Hira Nur Eyigün gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

İÇİMİZDEN BİRİ 1. BÖLÜM İZLE

Show TV'de 12 Eylül günü yayınlanan İçimizden Biri dizisinin 1. Bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. 

İÇİMİZDEN BİRİ 1. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

İÇİMİZDEN BİRİ 1. BÖLÜM CANLI İZLE

İçimizden Biri