İbrahim Tatlıses'ten yeni imajı için 100 bin TL harcadığı iddiasına flaş yanıt!

İbo Show'un 14. bölüm fragmanında saçlarındaki değişimle dikkat çeken İbrahim Tatlıses, yeni imajı için 100 bin TL harcadığı iddiasına yanıt verdi.

20.02.2021 15:43 | Son Güncelleme : 20.02.2021 15:50

Dokuz yıl aradan sonra Star TV'de yayınlanan 'İbo Show'la ekranlara dönen İbrahim Tatlıses'in görünümündeki değişim gözlerden kaçmadı.

20 Şubat akşamı yayınlanacak olan İbo Show'un 14. bölümünde, yeni imajıyla seyirci karşısına çıkacak olan İbrahim Tatlıses'in estetik yaptırdığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü.

'YENİ İMAJI İÇİN 100 BİN TL HARCADI'

Saç botoksu ve peruk kullanmadan imajını yenileyen Tatlıses'in daha genç ve diri görünmek için 8 haftalık bir programa başladığı öğrenildi. Zayıflama programı ve yaşayacağı değişim için Tatlıses'in 100 bin lira harcama yaptığı iddia edildi.

"BOYA SAÇIMDA FAZLA KALDI"

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, hakkında çıkan bu iddialar karşısında sessiz kalmadı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Tatlıses şu ifadeleri kullandı:

"Ne botoks ne saç ektirme hepsi uydurma! Ben şimdiye kadar neydiysem yine oyum merak etmeyin. İbo sizin İbo'nuz değişmez. Saçımın renginin koyu görünmesi boyanın fazla saçımda kalması sonucudur."

İBO SHOW 14. BÖLÜM TANITIMI

İbo Show 14. Bölüm konukları; Latif Doğan, Bedia Akartürk, Nuri Sesigüzel, Uğur Karakuş, Kahtalı Mıçe olacak.

İbo Show 20 Şubat akşamı saat 20.00'de Star'da. 

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor