İbrahim Tatlıses sevenlerini korkuttu! Gizlice ameliyat oldu

Dokuz yıl aradan sonra 'İbo Show'la ekranlara geri dönen İbrahim Tatlıses, hayranlarını korkuttu. Ünlü türkücünün geçtiğimiz hafta ameliyat masasına yattığı öğrenildi.

17.06.2021 09:28 | Son Güncelleme : 17.06.2021 09:34

Yıllar önce uğradığı silahlı saldırı sonucu sağlık sorunlarıyla mücadele eden ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in geçtiğimiz hafta bir operasyon geçirdiği ortaya çıktı.

Hürriyet'in haberine göre,İbrahim Tatlıses damar tıkanıklığı nedeniyle geçen hafta ameliyat masasına yattı.

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde operasyon geçiren ünlü sanatçıya stent takıldı. Gizli gerçekleştirilen operasyonun ardından Tatlıses'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

YENİ İMAJI OLAY YARATTI

İbrahim Tatlıses’in İbo Show için imaj tazelemesi uzun süre konuşuldu. 

Tatlıses'in değişimi estetik iddialarını da beraberinde getirdi.

Daha genç gözükmek için 8 haftalık bir programa başladığı öne sürülen Tatlıses'in değişim için 100 bin lira harcama yaptığı da iddia edildi.

69 yaşındaki ünlü türkücü, hakkında çıkan haberlerin ardından konuyla ilgili açıklama yaptı.

"HEPSİ UYDURMA!"

Instagram hesabından bir paylaşımda bulunan Tatlıses, boyanın saçında fazla kalması sonucu bu şekilde bir değişim yaşadığını ifade etti.

"Ne botoks, ne saç ektirme... Hepsi uydurma" diyen sanatçı, "Ben şimdiye kadar ne isem, yine oyum. Merak etmeyin. İbo, sizin İbo'nuz. Değişmez... Saçımın renginin koyu görünmesi; boyanın fazla saçımda kalması sonucudur" şeklinde konuştu.

Sıradaki Haber Yükleniyor