İbrahim Tatlıses mirasını kime bırakacağını açıkladı

Magazin Haberleri
İbrahim Tatlıses mirasını kime bırakacağını açıkladı

İbrahim Tatlıses, Babalar Günü dolayısıyla yaptığı paylaşıma göndermede bulunan eski eşi Adalet Sara'dan olan oğlu Ahmet Tatlıses'in kendisine "ihanet ettiğini" söyledi. Malvarlığından bahseden türkücü, mirasıyla ilgili ilk kez konuştu.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, eski eşi Adalet Sara ve büyük oğlu Ahmet Tatlıses ile birbirine girdi. Oğlu ve eski eşinin Babalar Günü paylaşımı sonrası öfkeden deliye dönen İbrahim Tatlıses, Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Magazin programına telefonla bağlanarak öfke kustu.

İbrahim Tatlıses mirasını kime bırakacağını açıkladı - Resim : 1

"GÜLÇİN'LE EVLENİP MALLARIMI ONUN ÜZERİNE YAPACAĞIM"

Canlı yayına bağlanan Tatlıses, eski eşi ve oğlunun kendisinin Bodrum'daki evine büyü yaptıklarını söyleyerek "Bodrum'daki evime domuz yağı sürmüşler… Yoksa ben burada çekirdek ailemi kurmuştum evleniyordum. Şu an o kişi ile ayrıyım. Dünya bir tarafa o bir tarafa… Şu an aramız açık ama ben evleneceğim bütün mallarımı da o kişinin üzerine yapacağım. Büyülerden sonra benimle görüşmek istemiyor. Ben ona ev de aldım araba da. Ona her şey feda olsun, o benim sol yanım. Kimse yanımda yokken o benim yanımdaydı. Bu kişi Gülçin Karakaya'dır" dedi.

İbrahim Tatlıses mirasını kime bırakacağını açıkladı - Resim : 2

"PARAMI MEHMETÇİK VAKFI'NA BAĞIŞLAYACAĞIM"

Tatlıses, Karakaya ile barışmadığı takdirde mal varlığını Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacağını belirterek sözlerine şöyle devam etti: "Aramızdaki yaş farkı hiç önemli değil, çocuklarım evlenmemi istemiyor 'para gitmesin' diye. Ben zamanı gelince paramı ne yapacağımı biliyorum. Hepsini Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacağım."

İbrahim Tatlıses mirasını kime bırakacağını açıkladı - Resim : 3

GÜLÇİN KARAKAYA KİMDİR?

İzmir'de dünyaya gelen ve İzmirli olan Gülçin Karakaya'nın ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in manikürcüsü olduğu iddia edilmişti. Tatlıses, ilişkisini henüz açıklamadan önce yaptığı bir paylaşımda 27 yaşında olan Gülçin Karakaya'nın kendisinin asistanı olduğunu belirtmişti.

İbrahim Tatlıses, Gülçin Karakaya ile eski eşi Ayşegül Yıldız'la da tanıştırmıştı.

 

Kaynak: Haber Global

ibrahim tatlıses Gülçin Karakaya gülçin karakaya kimdir magazin haberleri