Hülya Açıkgöz: Konuşursam Hadise Türkiye'ye adım atamaz

Hülya Açıkgöz: Konuşursam Hadise Türkiye'ye adım atamaz

Hadise'nin geçtiğimiz yıl tartışma yaşayarak görüşmediği ablası Hülya Açıkgöz, takipçisinin, "Kendiniz neden açık net ifade etmiyorsunuz? Sanki bir abla kardeşini kullanmış, dolandırılmış imajı çizildi" sorusuna olay yaratacak bir yanıt verdi.

Ünlü şarkıcı Hadise’nin menajerliğini uzun yıllardır ablası Hülya Açıkgöz üstleniyordu. Ancak, iki kardeş geçtiğimiz yıl tartışarak yollarını ayırmıştı.

Ünlü şarkıcı, ablası Hülya Açıkgöz'ü, üzerinden haksız kazanç elde etmekle suçlamış ve iki kardeş arasında ipler gerilmişti. Hatta Kardeşler, "hadise.com" adlı site üzerinden de davalık olmuştu.

Hülya Açıkgöz: Konuşursam Hadise Türkiye'ye adım atamaz - Resim : 2

“VERGİDEN BİLE ÇALAN, HERKESTEN ÇALMAYI BİLİR”

Önceki gün Hülya Açıkgöz kendisine gelen, "Kendiniz neden açık net ifade etmiyorsunuz? Sanki bir abla kardeşini kullanmış, dolandırılmış imajı çizildi" sorusuna Hülya Açıkgöz, magazin gündeminde uzun süre yer alacak bir yanıt geldi.

Açıkgöz, “Ben doğruları konuşursam ekmek paralarından olurlar, Türkiye’ye adım atamazlar. Milyonları olanlar göstersinler ne kadar vergi ödemişler acaba? Vergiden bile çalan, herkesten çalmayı da bilir. Neyse kitap yazabilirim" dedi.

Kaynak: Haber Global

Hülya Açıkgöz Hadise türkiye